ΦΑΡΟΥΛ
-
ΧΕΡΜΑΝΣΤΑΝΤ
Viitorul (4.554)
Αίθριος
397 χλμ.
Μάριαν Μπαρμπού (Ρουμανία)
Κωδ. 792VAR
Φαρούλ - Χέρμανσταντ Προγνωστικά
Η Φαρούλ εμφανίζεται κατώτερη των περιστάσεων, μετρώντας μόλις ένα τρίποντο σε πέντε αγωνιστικές. Για τη Χέρμανσταντ σταμάτησε το αρνητικό σερί τεσσάρων παιχνιδιών δίχως νίκη, ύστερα από την επικράτηση κόντρα στην Μποτοσάνι. Αμφότερες προβληματίζουν έντονα, καμία στοιχηματική αξία στον άσο της Φαρούλ.
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
5
26/1
Α
5
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
4
15/1
Ε
2
12/4
Φαρούλ - Χέρμανσταντ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.78 | 3.80 | 4.75 | 3.43% | 1.88 | 2.00 | 3.09% | ||||
| 1.30 | 5.00 | 10.50 | 6.06% | 2.25 | 1.60 | 6.49% | ||||
| 1.01 | 15.25 | 101.00 | 6.15% | |||||||
| 1.72 | 3.60 | 4.50 | 7.53% | 1.87 | 1.87 | 6.50% | 1.80 | 1.95 | 6.40% | |
| 1.75 | 3.35 | 4.70 | 7.64% | 1.87 | 1.95 | 4.54% | 1.80 | 1.93 | 6.86% | |
| 1.70 | 3.50 | 4.75 | 7.79% | 1.90 | 1.90 | 5.00% | 1.83 | 1.83 | 8.50% | |
| 1.66 | 3.40 | 4.90 | 9.14% | 1.83 | 1.87 | 7.51% | 1.81 | 1.89 | 7.54% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.78
X
15.25
2
101.00
Φαρούλ - Χέρμανσταντ Στατιστικά
Φαρούλ - Χέρμανσταντ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Φαρούλ νίκησε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Φαρούλ, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Χέρμανσταντ έχει φέρει 4 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Χέρμανσταντ, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ