ΕΣΤΟΥΔΙΑΝΤΕΣ
-
ΙΝΤΕΠΕΝΤΙΕΝΤΕ
Estadio Jorge Luis Hirschi (30.018)
Αίθριος
52 χλμ.
Κωδ. 556VAR
Εστουδιάντες - Ιντεπεντιέντε Προγνωστικά
Την πρώτη του νίκη στον πάγκο της Ιντεπεντιέντε ψάχνει ο Βάκαρι, που θα έχει τη δυνατότητα να χρησιμοποιήσει, επιτέλους, τους νεοαποκτηθέντες παίκτες, μετά την άρση της απαγόρευσης μεταγραφών. Η Εστουδιάντες, όμως, δείχνει να έχει βρει ρυθμό, προέρχεται από δυο σερί νίκες με «τεσσάρες» και με τη συμπαράσταση των οπαδών της είναι το φαβορί.
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
1
Α
1
Μ
9
5/1
Μ
1
28/2
Μ
0
Μ
0
Ε
4
12/8
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
1
Μ
0
24/1
Ε
9
7/2
Εστουδιάντες - Ιντεπεντιέντε Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.00 | 22.00 | 1.05 | 3.80% | 1.63 | 2.30 | 4.61% | ||||
| 2.02 | 2.90 | 4.70 | 5.00% | 1.42 | 2.92 | 4.46% | 2.35 | 1.55 | 6.60% | |
| 2.15 | 2.80 | 4.20 | 5.69% | 1.36 | 3.10 | 5.47% | 2.38 | 1.53 | 6.87% | |
| 46.00 | 9.50 | 1.07 | 5.80% | 2.10 | 1.67 | 6.98% | 2.10 | 1.67 | 6.98% | |
| 2.15 | 2.92 | 3.90 | 6.01% | 1.38 | 2.94 | 6.08% | 2.37 | 1.53 | 7.02% | |
| 2.05 | 2.90 | 4.25 | 6.36% | 2.45 | 1.51 | 6.58% | ||||
| 2.12 | 2.81 | 4.10 | 6.67% | 1.37 | 2.95 | 6.45% | 2.35 | 1.55 | 6.60% | |
| 8.00 | 3.35 | 1.54 | 6.79% | 1.31 | 3.20 | 7.05% | 1.85 | 1.81 | 8.51% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
46.00
X
22.00
2
4.70
Εστουδιάντες - Ιντεπεντιέντε Στατιστικά
Εστουδιάντες - Ιντεπεντιέντε Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Εστουδιάντες έχασε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Εστουδιάντες, έχει επαληθευτεί 4 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Ιντεπεντιέντε έχει φέρει 5 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ιντεπεντιέντε, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
8.8/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.6
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.8
Κριτικές παικτών: 8.6
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ