Liga I Ρουμανίας
Κωδικός Κουπονιού: 144
ΣΤΕΑΟΥΑ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙΟΥ - ΟΤΕΛΟΥΛ
0
-
2
Live
Τέλος Αγώνα
26/07/2024 (22:00)
A. Moroiţă
Stadionul Steaua (31.254)
Καιρός: Αίθριος
Ουδέτερο (Ίδια πόλη / 531 χλμ.) (απόσταση)
Στεάουα Βουκουρεστίου - Οτελούλ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στεάουα Βουκουρεστίου - Οτελούλ Προγνωστικά
Η Στεάουα δεν ξεκίνησε καλά το πρωτάθλημα, καθώς έχει επικεντρωθεί στον στόχο της εισόδου στους ομίλους του Τσάμπιονς Λιγκ. Η Οτελούλ παρουσιάζεται σκληροτράχηλη για ακόμα μια σεζόν. Φαβορί η πρωταθλήτρια Στεάουα, πάντως θα έχει ξανά το… μυαλό στο μεσοβδόμαδο ματς με τη Μακάμπι Τελ Αβίβ.
Σχόλια αγώνα:
Ο αγώνας θα γίνει σε ουδέτερο γήπεδο στο Βουκουρέστι, καθώς στην «Arena Nationala» διεξάγονται συναυλίες.
Σύγκριση αποδόσεων
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.01 | 3.40 | 4.00 | 4.00% | 2.05 | 7.50 | -60.99% | ||||
| 1.98 | 3.30 | 4.20 | 4.41% | 1.65 | 2.25 | 4.81% | 1.98 | 1.78 | 6.27% | |
| 33.00 | 10.50 | 1.07 | 5.67% | 1.95 | 1.80 | 6.40% | ||||
| 1.90 | 3.25 | 4.00 | 7.75% | 1.62 | 2.20 | 6.70% | 2.00 | 1.75 | 6.67% | |
| 1.90 | 3.30 | 3.90 | 7.90% | 1.65 | 2.20 | 5.71% | 2.00 | 1.73 | 7.24% | |
| 1.98 | 3.07 | 3.72 | 9.06% | 1.61 | 2.17 | 7.57% | 1.93 | 1.77 | 7.67% | |
| 11.50 | 5.85 | 1.18 | 9.53% | 2.87 | 1.34 | 8.65% | 1.55 | 2.22 | 8.73% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
33.00
X
10.50
2
4.20
Επιστροφές - Απουσίες
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
A. Pantea
Τραυματίας
2
6
Μ
A. Șut
Τραυματίας
4
0
Ε
Octavian Popescu
Τραυματίας
4
6
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Τ
C. Dur-Bozoancă
Τραυματίας
5
2
Betting Facts
Η ομάδα Στεάουα Βουκουρεστίου έχασε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Στεάουα Βουκουρεστίου, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Οτελούλ έχει φέρει 5 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Οτελούλ, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
Σύνολο
Εντός
Εκτός
| # | ΟΜΑΔΑ | Β | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΚΟΛ | +/- | ΦΟΡΜΑ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
14 | 7 | 4 | 2 | 1 | 14-5 | +9 | Ι Ν Ν Ν Ι | |
|
|
12 | 7 | 4 | 0 | 3 | 7-10 | -3 | Η Ν Ν Η Ν | |
|
|
11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 7-3 | +4 | Ι Ν Ι Η Ν | |
|
|
11 | 7 | 3 | 2 | 2 | 10-8 | +2 | Ι Ι Ν Η Η | |
|
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 13-8 | +5 | Η Ν Η Ι Ν | |
|
|
10 | 7 | 2 | 4 | 1 | 8-4 | +4 | Ι Ι Ν Ι Ι | |
|
|
10 | 7 | 2 | 4 | 1 | 10-8 | +2 | Ι Ν Ι Ι Ι | |
|
|
10 | 7 | 2 | 4 | 1 | 9-8 | +1 | Ι Η Ι Ν Ι | |
|
|
10 | 7 | 2 | 4 | 1 | 4-3 | +1 | Ι Ι Ι Ι Ν | |
|
|
10 | 7 | 3 | 1 | 3 | 4-5 | -1 | Ν Ν Ι Η Η | |
|
|
9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 11-10 | +1 | Ν Η Η Ν Ν | |
|
|
9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9-9 | 0 | Η Ν Ν Η Η | |
|
|
7 | 7 | 1 | 4 | 2 | 7-8 | -1 | Η Ι Η Ν Ι | |
|
|
6 | 7 | 1 | 3 | 3 | 6-10 | -4 | Η Ι Η Ι Ν | |
|
|
5 | 7 | 1 | 2 | 4 | 7-18 | -11 | Ν Η Η Η Ι | |
|
|
1 | 7 | 0 | 1 | 6 | 4-13 | -9 | Η Η Ι Η Η | |
Play - Offs για τον Πρωταθλητή
Πλέι άουτ
| # | ΟΜΑΔΑ | Β | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΚΟΛ | +/- | ΦΟΡΜΑ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 11-2 | +9 | Ν Ν Ν | |
|
|
9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 8-6 | +2 | Η Ν Ν Ν | |
|
|
9 | 4 | 3 | 0 | 1 | 11-2 | +9 | Ν Η Ν Ν | |
|
|
8 | 4 | 2 | 2 | 0 | 8-2 | +6 | Ι Ν Ι Ν | |
|
|
8 | 4 | 2 | 2 | 0 | 5-3 | +2 | Ν Ι Ι Ν | |
|
|
7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 3-2 | +1 | Η Ι Ν Ν | |
|
|
7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 8-7 | +1 | Η Ν Ι Ν | |
|
|
7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 5-2 | +3 | Ι Ν Ν | |
|
|
6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6-0 | +6 | Ν Ν | |
|
|
6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 2-2 | 0 | Η Ν Ν | |
|
|
6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 4-2 | +2 | Η Ν Ν | |
|
|
5 | 4 | 1 | 2 | 1 | 6-6 | 0 | Ι Η Ν Ι | |
|
|
5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 2-1 | +1 | Ν Ι Ι | |
|
|
5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 2-1 | +1 | Ι Ι Ν | |
|
|
3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 2-2 | 0 | Ι Ι Ι | |
|
|
1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 2-5 | -3 | Η Ι Η | |
| # | ΟΜΑΔΑ | Β | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΚΟΛ | +/- | ΦΟΡΜΑ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 5-8 | -3 | Ν Ν Η Η | |
|
|
5 | 4 | 1 | 2 | 1 | 3-3 | 0 | Ι Ν Ι Η | |
|
|
5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 3-1 | +2 | Ν Ι Ι | |
|
|
5 | 4 | 1 | 2 | 1 | 2-2 | 0 | Ν Ι Ι Η | |
|
|
4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2-1 | +1 | Η Ι Ν | |
|
|
3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4-8 | -4 | Ν Η Η Η | |
|
|
3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1-3 | -2 | Η Ν Η | |
|
|
3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 5-10 | -5 | Ν Η Η Η | |
|
|
3 | 4 | 0 | 3 | 1 | 5-6 | -1 | Ι Ι Ι Η | |
|
|
2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 0-2 | -2 | Ι Ι Η | |
|
|
2 | 4 | 0 | 2 | 2 | 5-7 | -2 | Ι Η Η Ι | |
|
|
2 | 3 | 0 | 2 | 1 | 4-5 | -1 | Ι Η Ι | |
|
|
1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2-6 | -4 | Ι Η | |
|
|
0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1-12 | -11 | Η Η Η | |
|
|
0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 2-8 | -6 | Η Η Η Η | |
|
|
0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1-3 | -2 | Η Η | |