ΣΤΕΑΟΥΑ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙΟΥ
-
ΚΟΡΒΙΝΟΥΛ ΧΟΥΝΕΝΤΟΑΡΑ
Stadionul Steaua (31.254)
Αίθριος
Ουδέτερο (Ίδια πόλη / 133 χλμ.)
F. Andrei
Κωδ. 1526VAR
Σχόλια αγώνα:
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
1 & Under 4,5
1.70
Στεάουα Βουκουρεστίου - Κορβινούλ Χουνεντοάρα Προγνωστικά
Η Στεάουα κατέκτησε δίκαια το πρωτάθλημα την περασμένη σεζόν, πραγματοποιώντας εξαιρετικές εμφανίσεις. Η Κορβινούλ έκανε τη μεγάλη έκπληξη, πανηγυρίζοντας το παρθενικό Κύπελλο στην ιστορία της. Υπερέχει σε ποιότητα η Στεάουα και μπορεί να αρκεστεί σε... επαγγελματική επικράτηση απέναντι στην ασθενέστερη Κορβινούλ.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
1 & Under 4,5
Ποντάρισμα: 8.00
Κέρδος: +5.60
1.70
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Τ
0
Α
15
Μ
0
34/18
Μ
0
Μ
0
4/3
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Δεν έχουν αναφερθεί απουσίες
Στεάουα Βουκουρεστίου - Κορβινούλ Χουνεντοάρα Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 4.40 | 8.00 | 4.46% | 1.95 | 1.85 | 5.07% | 2.05 | 1.72 | 6.47% | |
| 1.01 | 14.75 | 101.00 | 6.35% | 2.62 | 1.45 | 6.66% | 2.62 | 1.44 | 7.07% | |
| 1.38 | 4.50 | 7.50 | 7.42% | 1.90 | 1.83 | 6.78% | 2.10 | 1.68 | 6.67% | |
| 1.38 | 4.33 | 7.50 | 8.17% | 1.95 | 1.85 | 5.07% | 2.10 | 1.67 | 6.98% | |
| 1.37 | 4.33 | 7.50 | 8.61% | 2.00 | 11.00 | -69.23% | ||||
| 1.37 | 4.20 | 7.60 | 9.06% | 1.93 | 1.77 | 7.67% | 2.05 | 1.68 | 7.67% | |
| 2.00 | 1.75 | 6.67% | ||||||||
| 2.95 | 1.32 | 8.81% | 2.45 | 1.45 | 8.91% | |||||
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.44
X
14.75
2
101.00
Στεάουα Βουκουρεστίου - Κορβινούλ Χουνεντοάρα Στατιστικά
Στεάουα Βουκουρεστίου - Κορβινούλ Χουνεντοάρα Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Στεάουα Βουκουρεστίου νίκησε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Στεάουα Βουκουρεστίου, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Κορβινούλ Χουνεντοάρα έχασε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Κορβινούλ Χουνεντοάρα, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Μονός τελικός του Σούπερ Καπ Ρουμανίας. Σε περίπτωση ισοπαλίας δεν υπάρχει παράταση, θα ακολουθήσει απευθείας η διαδικασία των πέναλτι. Σε ουδέτερο γήπεδο.