Liga MX
Κωδικός Κουπονιού: 568
ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΣΑΝ ΛΟΥΙΣ - ΤΙΧΟΥΑΝΑ
1
-
1
Live
Τέλος Αγώνα
20/07/2024 (04:00)
Στο Κλαουσούρα: Ατλέτικο Σαν Λουίς – Τιχουάνα 3-3
Μάριο Τεράσας (Μεξικό)
Estadio Alfonso Lastras Ramírez (26.400)
Καιρός: Άστατος
2.573 χλμ. (απόσταση)
Ατλέτικο Σαν Λουίς - Τιχουάνα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Ατλέτικο Σαν Λουίς - Τιχουάνα Προγνωστικά
Αμφότερες προέρχονται από την πρώτη αποτυχία στο πρωτάθλημα και θα προσπαθήσουν να βγάλουν αντίδραση. Τόσο η Ατλέτικο Σαν Λουίς, όσο και η Τιχουάνα, εμφάνισαν «χτυπητές» αμυντικές αδυναμίες, ενώ αντίθετα, βρίσκουν, συνήθως, τον δρόμο προς την αντίπαλη εστία. Έχουν ρυθμό και γκολ τα παιχνίδια τους και το ίδιο αναμένεται και για το συγκεκριμένο.
Σύγκριση αποδόσεων
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.39 | 3.70 | 2.80 | 4.38% | 1.45 | 13.25 | -30.70% | ||||
| 2.42 | 3.65 | 2.75 | 4.84% | 2.45 | 1.55 | 5.06% | 1.45 | 2.60 | 6.91% | |
| 2.40 | 3.60 | 2.80 | 4.91% | 2.40 | 1.53 | 6.56% | 1.50 | 2.50 | 6.25% | |
| 3.30 | 1.85 | 4.70 | 5.33% | 2.20 | 1.68 | 4.74% | ||||
| 2.80 | 2.20 | 4.05 | 5.54% | 2.75 | 1.44 | 5.49% | ||||
| 2.45 | 3.60 | 2.65 | 5.95% | 2.45 | 1.55 | 5.06% | 1.45 | 2.65 | 6.28% | |
| 2.55 | 2.22 | 4.15 | 7.71% | 3.00 | 1.34 | 7.37% | ||||
| 2.37 | 3.50 | 2.55 | 9.08% | 2.40 | 1.50 | 7.69% | 1.45 | 2.55 | 7.56% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
3.30
X
3.70
2
4.70
Επιστροφές - Απουσίες
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Ε
F. Boli
Αμφίβολος
4
1
Betting Facts
Η ομάδα Ατλέτικο Σαν Λουίς έχει φέρει 4 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ατλέτικο Σαν Λουίς, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Τιχουάνα έχασε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Τιχουάνα, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
| # | ΟΜΑΔΑ | Β | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΚΟΛ | +/- | ΦΟΡΜΑ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 12-2 | +10 | Ι Ν Ν Ν Ν | |
|
|
13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12-4 | +8 | Η Ν Ι Ν Ν | |
|
|
13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10-7 | +3 | Ν Ι Ν Η Ν | |
|
|
12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 9-8 | +1 | Ν Η Ν Ν Η | |
|
|
11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9-6 | +3 | Ν Ι Ν Ν Ι | |
|
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9-7 | +2 | Ν Ν Ι Η Ν | |
|
Λεόν
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8-6 | +2 | Η Ν Ν Ν Ι | |
|
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9-9 | 0 | Η Ι Ν Ν Η | |
|
|
9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 13-10 | +3 | Η Ν Ν Η Η | |
|
|
9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 11-11 | 0 | Ν Η Η Η Ν | |
|
|
8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8-8 | 0 | Ν Ν Ι Ι Η | |
|
|
7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8-11 | -3 | Ν Η Η Ι Η | |
|
|
6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 8-10 | -2 | Ι Ι Η Ι Ν | |
|
|
6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 6-8 | -2 | Ι Ν Ι Η Ι | |
|
|
5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8-8 | 0 | Η Η Η Ι Ι | |
|
|
5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8-10 | -2 | Ι Η Η Ν Ι | |
|
|
1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4-11 | -7 | Η Η Η Η Ι | |
|
|
0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3-19 | -16 | Η Η Η Η Η | |
Πλέι οφ
Βαθμολογία
9.5/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.2
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 8.1
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ