Liga MX
Κωδικός Κουπονιού: 432
ΠΑΤΣΟΥΚΑ - ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΣΑΝ ΛΟΥΙΣ
2
-
0
Live
Τέλος Αγώνα
17/07/2024 (06:00)
Στο Κλαουσούρα: Ατλέτικο Σαν Λουίς - Πατσούκα 2-1
Βίκτορ Κάσερες (Μεξικό)
Hidalgo (30.000)
Καιρός: Βροχή
418 χλμ. (απόσταση)
Πατσούκα - Ατλέτικο Σαν Λουίς
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Πατσούκα - Ατλέτικο Σαν Λουίς Προγνωστικά
Είναι από τις ομάδες που έχουν κερδίσει τις εντυπώσεις με την παρουσία τους τις δυο πρώτες αγωνιστικές η Ατλέτικο Σαν Λουίς. Μονόδρομος η νίκη για την Πατσούκα, καθώς έχει αρχίσει ήδη η «γκρίνια» για την εικόνα της στο ξεκίνημα του Απερτούρα. Θα έχει, πάντως, σημαντικές επιστροφές και παρά την απουσία του τιμωρημένου Ίντρισι, είναι το φαβορί.
Σύγκριση αποδόσεων
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.75 | 4.00 | 4.40 | 4.64% | 2.37 | 1.60 | 4.48% | 1.57 | 2.32 | 6.37% | |
| 1.92 | 3.35 | 4.30 | 4.93% | |||||||
| 1.79 | 3.80 | 4.33 | 5.01% | 1.57 | 13.25 | -40.37% | ||||
| 1.72 | 3.75 | 4.75 | 5.53% | 2.30 | 1.62 | 4.95% | 1.62 | 2.25 | 5.81% | |
| 1.75 | 3.90 | 4.20 | 6.19% | 2.30 | 1.60 | 5.64% | 1.62 | 2.20 | 6.70% | |
| 1.03 | 12.50 | 51.00 | 6.58% | 2.75 | 1.44 | 5.49% | 2.25 | 1.57 | 7.53% | |
| 1.32 | 4.35 | 10.25 | 7.84% | 1.75 | 1.94 | 7.99% | 1.85 | 1.84 | 7.75% | |
| 1.72 | 3.69 | 4.00 | 9.29% | 2.27 | 1.56 | 7.54% | 1.55 | 2.30 | 7.40% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.92
X
12.50
2
51.00
Επιστροφές - Απουσίες
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
N. Micolta
Επιστρέφει
4
2
Α
V. Rodríguez
Άλλοι λόγοι
3
2
Μ
Á. Mena
Επιστρέφει
4
2
32/6
Ε
S. Rondón
Επιστρέφει
5
2
10/4
Ε
O. Idrissi
Τιμωρημένος
5
0
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Ε
F. Boli
Τραυματίας
4
0
Betting Facts
Η ομάδα Πατσούκα νίκησε 3 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Πατσούκα, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Ατλέτικο Σαν Λουίς έχασε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ατλέτικο Σαν Λουίς, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
| # | ΟΜΑΔΑ | Β | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΚΟΛ | +/- | ΦΟΡΜΑ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 12-2 | +10 | Ι Ν Ν Ν Ν | |
|
|
13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12-4 | +8 | Η Ν Ι Ν Ν | |
|
|
13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10-7 | +3 | Ν Ι Ν Η Ν | |
|
|
12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 9-8 | +1 | Ν Η Ν Ν Η | |
|
|
11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9-6 | +3 | Ν Ι Ν Ν Ι | |
|
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9-7 | +2 | Ν Ν Ι Η Ν | |
|
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8-6 | +2 | Η Ν Ν Ν Ι | |
|
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9-9 | 0 | Η Ι Ν Ν Η | |
|
|
9 | 5 | 3 | 0 | 2 | 12-7 | +5 | Ν Η Ν Ν Η | |
|
|
9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 11-11 | 0 | Ν Η Η Η Ν | |
|
|
8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8-8 | 0 | Ν Ν Ι Ι Η | |
|
|
7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8-11 | -3 | Ν Η Η Ι Η | |
|
|
6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 6-8 | -2 | Ι Ν Ι Η Ι | |
|
|
5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8-8 | 0 | Η Η Η Ι Ι | |
|
|
5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8-10 | -2 | Ι Η Η Ν Ι | |
|
|
3 | 5 | 0 | 3 | 2 | 5-9 | -4 | Η Ι Ι Η Ι | |
|
|
1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4-11 | -7 | Η Η Η Η Ι | |
|
|
0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3-19 | -16 | Η Η Η Η Η | |
Πλέι οφ
Βαθμολογία
9.5/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.2
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 8.1
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ