Liga MX
Κωδικός Κουπονιού: 502
ΠΑΤΣΟΥΚΑ - ΜΟΝΤΕΡΕΙ
0
-
1
Live
Τέλος Αγώνα
08/07/2024 (04:06)
Στο Κλαουσούρα: Μοντερέι - Πατσούκα 3-2
Ισμαέλ Λόπες
Hidalgo (30.000)
Καιρός: Άστατος
917 χλμ. (απόσταση)
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Πατσούκα - Μοντερέι Προγνωστικά
Τεράστια επιτυχία για την Πατσούκα η κατάκτηση του CCC, τα δεδομένα, όμως, στο πρωτάθλημα είναι διαφορετικά. Η Μοντέρει είναι καλύτερη ομάδα και σίγουρα δεν είναι το αουτσάιντερ στην αναμέτρηση. Αν θέλει να δείξουν ότι μπορούν να κατακτήσουν τον τίτλο οι «Ραγιάδος», θα πρέπει να φύγουν αήττητοι από το «Hidalgo» και μπορούν να τα καταφέρουν.
Σχόλια αγώνα:
Πρεμιέρα
Σύγκριση αποδόσεων
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.45 | 3.25 | 3.00 | 4.69% | 1.88 | 1.93 | 4.77% | 1.70 | 2.07 | 6.66% | |
| 7.50 | 3.50 | 1.58 | 4.94% | |||||||
| 2.45 | 3.30 | 2.90 | 5.30% | 1.70 | 9.50 | -44.20% | ||||
| 2.45 | 3.30 | 2.88 | 5.52% | 1.85 | 1.95 | 5.07% | 1.75 | 2.00 | 6.67% | |
| 2.45 | 3.30 | 2.85 | 5.84% | 1.85 | 1.95 | 5.07% | 1.72 | 2.05 | 6.47% | |
| 6.20 | 3.35 | 1.66 | 5.86% | 1.62 | 2.25 | 5.81% | 1.57 | 2.25 | 7.53% | |
| 5.35 | 3.35 | 1.67 | 7.77% | 1.80 | 1.90 | 7.57% | 1.47 | 2.50 | 7.43% | |
| 2.32 | 3.15 | 2.84 | 9.14% | 1.83 | 1.87 | 7.51% | 1.66 | 2.08 | 7.68% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
7.50
X
3.50
2
3.00
Επιστροφές - Απουσίες
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
B. Castillo
Άλλοι λόγοι
3
0
Α
N. Micolta
Άλλοι λόγοι
4
0
Μ
E. Sánchez
Άλλοι λόγοι
5
0
32/9
Ε
R. De La Rosa
Άλλοι λόγοι
3
0
24/1
Ε
S. Rondón
Άλλοι λόγοι
5
0
10/4
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
G. Arteaga
Άλλοι λόγοι
4
0
Α
V. Guzmán
Αμφίβολος
4
0
15/1
Α
J. Gallardo
Άλλοι λόγοι
4
0
31/3
Μ
L. Romo
Άλλοι λόγοι
5
0
Μ
O. Govea
Άλλοι λόγοι
3
0
Μ
A. González
Άλλοι λόγοι
3
0
26/3
Μ
Óliver Torres
Τραυματίας
5
0
Ε
R. Aguirre
Άλλοι λόγοι
3
0
31/11
Betting Facts
Η ομάδα Πατσούκα έχασε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Πατσούκα, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Μοντερέι νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μοντερέι, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
| # | ΟΜΑΔΑ | Β | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΚΟΛ | +/- | ΦΟΡΜΑ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 12-2 | +10 | Ι Ν Ν Ν Ν | |
|
|
13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12-4 | +8 | Η Ν Ι Ν Ν | |
|
|
13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10-7 | +3 | Ν Ι Ν Η Ν | |
|
|
12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 9-8 | +1 | Ν Η Ν Ν Η | |
|
|
11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9-6 | +3 | Ν Ι Ν Ν Ι | |
|
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9-7 | +2 | Ν Ν Ι Η Ν | |
|
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8-6 | +2 | Η Ν Ν Ν Ι | |
|
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9-9 | 0 | Η Ι Ν Ν Η | |
|
|
9 | 5 | 3 | 0 | 2 | 12-7 | +5 | Ν Η Ν Ν Η | |
|
|
9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 11-11 | 0 | Ν Η Η Η Ν | |
|
|
8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8-8 | 0 | Ν Ν Ι Ι Η | |
|
|
7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8-11 | -3 | Ν Η Η Ι Η | |
|
|
6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 6-8 | -2 | Ι Ν Ι Η Ι | |
|
|
5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8-8 | 0 | Η Η Η Ι Ι | |
|
|
5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8-10 | -2 | Ι Η Η Ν Ι | |
|
|
3 | 5 | 0 | 3 | 2 | 5-9 | -4 | Η Ι Ι Η Ι | |
|
|
1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4-11 | -7 | Η Η Η Η Ι | |
|
|
0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3-19 | -16 | Η Η Η Η Η | |
Πλέι οφ
Βαθμολογία
9.5/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.2
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 8.1
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ