Liga MX
Κωδικός Κουπονιού: 346
ΜΟΝΤΕΡΕΙ - ΚΡΟΥΣ ΑΣΟΥΛ
0
-
4
Live
Τέλος Αγώνα
14/07/2024 (06:10)
Στο Κλαουσούρα: (Α΄ ημιτελικός) Μοντερέι - Κρους Ασούλ 0-1, (Β΄ ημιτελικός): Κρους Ασούλ- Μοντερέι 1-2.
Μάρκος Κιντέρο (Μεξικό)
Estadio BBVA (53.500)
Καιρός: Άστατος
910 χλμ. (απόσταση)
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Μοντερέι - Κρους Ασούλ Προγνωστικά
Νικηφόρα ξεκίνησαν οι δυο αντίπαλοι, που είναι από τους βασικούς διεκδικητές του τίτλου. Θα πρέπει να εκμεταλλευτεί την έδρα της στο νέο Απερτούρα η Μοντερέι, που έχει ποιότητα, ενώ η Κρους Ασούλ αντιμετωπίζει σημαντικά προβλήματα απουσιών. Με βάση τα δεδομένα του αγώνα, οι «Ραγιάδος» μπορούν, έστω και δύσκολα, να διπλασιάσουν τις νίκες τους.
Σύγκριση αποδόσεων
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 32.00 | 25.00 | 1.03 | 4.04% | |||||||
| 2.08 | 3.40 | 3.70 | 4.32% | 1.73 | 9.50 | -46.35% | ||||
| 2.05 | 3.25 | 4.00 | 4.35% | 1.90 | 1.90 | 5.00% | 1.75 | 2.00 | 6.67% | |
| 2.07 | 3.40 | 3.70 | 4.53% | 1.88 | 1.93 | 4.77% | 1.72 | 2.05 | 6.47% | |
| 2.05 | 3.40 | 3.60 | 5.63% | 1.83 | 1.95 | 5.60% | 1.75 | 2.00 | 6.67% | |
| 26.00 | 7.20 | 1.13 | 5.87% | 4.00 | 1.25 | 4.76% | 1.62 | 2.20 | 6.70% | |
| 17.00 | 7.50 | 1.12 | 7.84% | 3.85 | 1.22 | 7.36% | 1.62 | 2.15 | 7.61% | |
| 2.01 | 3.20 | 3.47 | 8.94% | 1.83 | 1.87 | 7.51% | 1.69 | 2.04 | 7.57% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
32.00
X
25.00
2
4.00
Επιστροφές - Απουσίες
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
G. Arteaga
Επιστρέφει
4
1
Α
V. Guzmán
Επιστρέφει
4
1
15/1
Μ
Óliver Torres
Τραυματίας
5
1
Μ
D. Vergara
Άλλοι λόγοι
3
1
8/4
Ε
R. Aguirre
Άλλοι λόγοι
3
1
31/11
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
C. Vargas
Τραυματίας
3
1
Α
C. Cándido
Τιμωρημένος
3
0
16/1
Α
C. Salcedo
Άλλοι λόγοι
3
0
Μ
R. Huescas
Άλλοι λόγοι
4
0
Μ
U. Antuna
Αμφίβολος
5
0
Μ
A. Morales
Άλλοι λόγοι
3
1
2/1
Ε
G. Fernández
Τραυματίας
5
1
Ε
G. Giakoumakis
Αμφίβολος
5
1
Ε
M. Levy
Άλλοι λόγοι
3
1
Betting Facts
Η ομάδα Μοντερέι νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μοντερέι, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Κρους Ασούλ νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Κρους Ασούλ, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
| # | ΟΜΑΔΑ | Β | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΚΟΛ | +/- | ΦΟΡΜΑ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 12-2 | +10 | Ι Ν Ν Ν Ν | |
|
|
13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12-4 | +8 | Η Ν Ι Ν Ν | |
|
|
13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10-7 | +3 | Ν Ι Ν Η Ν | |
|
|
12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 9-8 | +1 | Ν Η Ν Ν Η | |
|
|
11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9-6 | +3 | Ν Ι Ν Ν Ι | |
|
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9-7 | +2 | Ν Ν Ι Η Ν | |
|
Λεόν
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8-6 | +2 | Η Ν Ν Ν Ι | |
|
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9-9 | 0 | Η Ι Ν Ν Η | |
|
|
9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 13-10 | +3 | Η Ν Ν Η Η | |
|
|
9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 11-11 | 0 | Ν Η Η Η Ν | |
|
|
8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8-8 | 0 | Ν Ν Ι Ι Η | |
|
|
7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8-11 | -3 | Ν Η Η Ι Η | |
|
|
6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 8-10 | -2 | Ι Ι Η Ι Ν | |
|
|
6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 6-8 | -2 | Ι Ν Ι Η Ι | |
|
|
5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8-8 | 0 | Η Η Η Ι Ι | |
|
|
5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8-10 | -2 | Ι Η Η Ν Ι | |
|
|
1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4-11 | -7 | Η Η Η Η Ι | |
|
|
0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3-19 | -16 | Η Η Η Η Η | |
Πλέι οφ
Βαθμολογία
9.5/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.2
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 8.1
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ