MLS
Κωδικός Κουπονιού: 333
ΝΤΑΛΑΣ - ΛΑ ΓΚΑΛΑΞΙ
2
-
0
Live
Τέλος Αγώνα
14/07/2024 (03:30)
Toyota Stadium (20.500)
Καιρός: Αίθριος
1.990 χλμ. (απόσταση)
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Ντάλας - ΛΑ Γκάλαξι Προγνωστικά
Το Ντάλας τρέχει φοβερό νικηφόρο σερί επί των Γκάλαξι, με 7 διαδοχικές εντός έδρας νίκες. Εδώ το στόρι της αναμέτρησης δεν προμηνύει επικράτηση των γηπεδούχων. Το Ντάλας έχει προβλήματα, κακή ψυχολογία και αρνητικό σερί. Πλήρεις οι φιλοξενούμενοι, κοντά στο ρετιρέ της βαθμολογίας, κι έτοιμοι να σπάσουν το σερί αυτό. Θα πάμε με κάλυψη στο διπλό.
Σύγκριση αποδόσεων
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.90 | 3.75 | 2.35 | 3.57% | 2.55 | 1.52 | 4.77% | 1.45 | 2.70 | 5.66% | |
| 2.82 | 3.75 | 2.35 | 4.47% | 2.57 | 1.52 | 4.49% | 1.44 | 2.67 | 6.45% | |
| 1.55 | 4.20 | 6.00 | 4.75% | 2.25 | 1.65 | 4.81% | ||||
| 2.88 | 3.70 | 2.30 | 4.97% | 2.50 | 1.50 | 6.25% | 1.44 | 2.62 | 7.07% | |
| 2.78 | 3.69 | 2.27 | 6.65% | 2.50 | 1.49 | 6.64% | 1.44 | 2.65 | 6.70% | |
| 1.02 | 15.50 | 33.00 | 7.00% | 1.87 | 1.85 | 7.00% | 2.70 | 1.38 | 8.68% | |
| 1.00 | 14.75 | 101.00 | 7.21% | 1.56 | 2.38 | 5.77% | 3.60 | 1.29 | 5.03% | |
| 2.63 | 3.60 | 2.27 | 8.97% | 1.43 | 15.00 | -30.55% | ||||
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.90
X
15.50
2
101.00
Επιστροφές - Απουσίες
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
Geovane
Τραυματίας
3
33
26/1
Α
S. Ibeagha
Επιστρέφει
4
0
Μ
P. Pomykal
Τραυματίας
3
24
Μ
P. Delgado
Τραυματίας
4
4
Μ
L. Fraser
Τραυματίας
4
3
Ε
A. Velasco
Τραυματίας
4
23
35/1
Ε
J. Ferreira
Τραυματίας
4
4
17/5
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Μ
G. Brugman
Τραυματίας
4
7
Μ
J. Perez
Τραυματίας
3
5
Betting Facts
Η ομάδα Ντάλας νίκησε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ντάλας, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα ΛΑ Γκάλαξι έχασε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας ΛΑ Γκάλαξι, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
9.1/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.8
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 7.9
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ