Liga MX
Κωδικός Κουπονιού: 338
ΤΟΛΟΥΚΑ - ΧΟΥΑΡΕΣ
3
-
2
Live
Τέλος Αγώνα
14/07/2024 (04:00)
Στο Κλαουσούρα: Χουαρές - Τολούκα 1-1
V. Arce
Estadio Nemesio Díez (30.000)
Καιρός: Βροχή
1.799 χλμ. (απόσταση)
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Τολούκα - Χουάρες Προγνωστικά
Αποτελεσματική στην επίθεση, αλλά με «χτυπητές» αμυντικές αδυναμίες, παρουσιάστηκε στο ντεμπούτο της με την Άτλας η Χουαρές. Πολύ μεγαλύτερος ο βαθμός δυσκολίας, κόντρα στην ποιοτική Τολούκα, που αν θέλει να διεκδικήσει τον τίτλο στο Απερτούρα, θα πρέπει να κερδίζει τέτοια παιχνίδια, ειδικά στην έδρα της. Φαβορί η ομάδα του Πάιβα.
Σύγκριση αποδόσεων
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.45 | 4.60 | 6.90 | 4.94% | 2.52 | 1.53 | 4.80% | 1.70 | 2.07 | 6.66% | |
| 1.43 | 4.75 | 7.00 | 5.00% | 1.70 | 15.00 | -52.69% | ||||
| 1.47 | 4.75 | 6.00 | 5.43% | 2.45 | 1.53 | 5.82% | 1.66 | 2.15 | 6.33% | |
| 2.20 | 2.35 | 5.50 | 5.83% | |||||||
| 1.22 | 5.40 | 16.75 | 6.06% | |||||||
| 1.45 | 4.50 | 6.50 | 6.17% | 2.40 | 1.53 | 6.56% | 1.70 | 2.05 | 7.07% | |
| 1.22 | 5.25 | 13.00 | 8.01% | |||||||
| 1.38 | 4.60 | 6.30 | 9.15% | 2.44 | 1.49 | 7.49% | 1.69 | 2.04 | 7.57% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.20
X
5.40
2
16.75
Επιστροφές - Απουσίες
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
B. García
Επιστρέφει
4
1
18/1
Α
J. Escobar
Άλλοι λόγοι
4
1
Ε
M. Araújo
Άλλοι λόγοι
5
1
18/1
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
B. Romero
Τραυματίας
2
1
Ε
D. Valoyes
Τραυματίας
4
1
23/4
Betting Facts
Η ομάδα Τολούκα νίκησε 7 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Τολούκα, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Χουάρες έχασε 7 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Χουάρες, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
| # | ΟΜΑΔΑ | Β | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΚΟΛ | +/- | ΦΟΡΜΑ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 12-2 | +10 | Ι Ν Ν Ν Ν | |
|
|
13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10-7 | +3 | Ν Ι Ν Η Ν | |
|
|
12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 9-8 | +1 | Ν Η Ν Ν Η | |
|
|
11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9-6 | +3 | Ν Ι Ν Ν Ι | |
|
|
10 | 5 | 3 | 1 | 1 | 8-4 | +4 | Ν Η Ν Ι Ν | |
|
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9-7 | +2 | Ν Ν Ι Η Ν | |
|
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8-6 | +2 | Η Ν Ν Ν Ι | |
|
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9-9 | 0 | Η Ι Ν Ν Η | |
|
|
9 | 5 | 3 | 0 | 2 | 12-7 | +5 | Ν Η Ν Ν Η | |
|
|
9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 11-11 | 0 | Ν Η Η Η Ν | |
|
|
8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8-8 | 0 | Ν Ν Ι Ι Η | |
|
|
7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8-11 | -3 | Ν Η Η Ι Η | |
|
|
6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 6-8 | -2 | Ι Ν Ι Η Ι | |
|
|
5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8-8 | 0 | Η Η Η Ι Ι | |
|
|
5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8-10 | -2 | Ι Η Η Ν Ι | |
|
|
3 | 5 | 0 | 3 | 2 | 5-9 | -4 | Η Ι Ι Η Ι | |
|
|
1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4-11 | -7 | Η Η Η Η Ι | |
|
|
0 | 5 | 0 | 0 | 5 | 3-15 | -12 | Η Η Η Η Η | |
Πλέι οφ
Βαθμολογία
9.5/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.2
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 8.1
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ