ΜΠΑΣΑΚΣΕΧΙΡ
-
ΑΝΤΑΛΙΑΣΠΟΡ
Başakşehir Fatih Terim Stadium (17.156)
Αίθριος
718 χλμ.
Μερτ Γκιουζεντζέ
Κωδ. 393VAR
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
Over 2,25
1.77
Μπασακσεχίρ - Αντάλιασπορ Προγνωστικά
Η Μπασακσεχίρ αντέδρασε με Γκαζιαντέπ και Σαμσουνσπόρ, πήρε 6 πόντους και πλησιάζει την 4η θέση. Στην καλή της μέρα μπορεί να διαλύσει τον αντίπαλο, όμως δεν έχει σταθερότητα και εκεί είναι που μας φρενάρει ως προς την επιλογή του άσου. Η Αντάλιασπορ είναι καλό σύνολο, αλλά εκτός δεν «σκοτώνει». Είναι να ξεκινήσει νωρίς ο... χορός των τερμάτων.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
Over 2,25
Ποντάρισμα: 20.00
Κέρδος: -20.00
1.77
Μπασακσεχίρ - Αντάλιασπορ Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
3
Α
2
Α
2
Μ
31
32/11
Μ
10
Μ
5
20/1
Ε
1
21/7
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
31
Μ
11
25/7
Μ
1
30/3
Μ
0
Μπασακσεχίρ - Αντάλιασπορ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.20 | 3.35 | 3.40 | 4.50% | 1.80 | 2.02 | 4.82% | 1.78 | 1.98 | 6.27% | |
| 3.75 | 1.70 | 5.10 | 4.85% | |||||||
| 2.05 | 3.50 | 3.60 | 4.88% | 1.80 | 2.00 | 5.26% | 1.80 | 1.91 | 7.33% | |
| 2.08 | 3.45 | 3.45 | 5.70% | 1.79 | 1.98 | 5.99% | 1.78 | 2.00 | 5.82% | |
| 3.10 | 2.05 | 3.85 | 6.55% | 1.07 | 7.25 | 6.76% | 4.25 | 1.17 | 8.26% | |
| 2.20 | 3.23 | 3.26 | 6.62% | 1.77 | 1.97 | 6.77% | 1.77 | 1.97 | 6.77% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
3.75
X
3.50
2
5.10
Μπασακσεχίρ - Αντάλιασπορ Στατιστικά
Μπασακσεχίρ - Αντάλιασπορ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Μπασακσεχίρ έχασε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μπασακσεχίρ, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Αντάλιασπορ νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Αντάλιασπορ, έχει επαληθευτεί 4 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
8.8/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.6
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.8
Κριτικές παικτών: 8.6
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ