ΣΑΜΣΟΥΝΣΠΟΡ
-
ΑΝΤΑΛΙΑΣΠΟΡ
Samsun Yeni 19 Mayıs Stadyumu (34.658)
Αίθριος
891 χλμ.
Ατίλα Καραογλάν
Κωδ. 585VAR
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
Over 2,25
1.87
Σαμσουνσπόρ - Αντάλιασπορ Προγνωστικά
Η Σαμσούνσπορ, ίσως, και να έκανε καλά που αποδεσμεύτηκε από τη διοργάνωση του Κυπέλλου, μιας και ο βασικός στόχος είναι η παραμονή στο πρωτάθλημα. Ενισχυμένη και πάλι, αναμένεται να πάρει ώθηση από τους οπαδούς της. Η Αντάλιασπορ ρίχνει πλέον το βάρος στη μάχη της 4άδας και αν βρει χώρους στη Σαμψούντα, θα απειλήσει. Προσανατολιζόμαστε στα γκολ.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
Over 2,25
Ποντάρισμα: 20.00
Κέρδος: -10.00
1.87
Σαμσουνσπόρ - Αντάλιασπορ Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Τ
1
Α
28
Α
1
Α
1
32/2
Α
1
Α
0
Μ
1
Μ
1
Μ
1
Μ
1
Μ
1
Μ
0
Μ
0
Μ
0
Μ
0
Ε
4
31/2
Ε
1
16/3
Ε
1
16/8
Ε
0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
27
Α
1
Μ
7
25/7
Μ
1
Σαμσουνσπόρ - Αντάλιασπορ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.15 | 3.35 | 3.45 | 5.08% | 1.80 | 2.02 | 4.82% | 1.80 | 1.95 | 6.40% | |
| 2.70 | 2.15 | 4.55 | 5.24% | 1.08 | 7.10 | 6.26% | 4.35 | 1.17 | 7.80% | |
| 2.12 | 3.35 | 3.45 | 5.67% | 1.79 | 1.98 | 5.99% | 1.78 | 2.00 | 5.82% | |
| 1.25 | 4.50 | 25.00 | 5.86% | |||||||
| 2.15 | 3.40 | 3.30 | 5.86% | 1.80 | 2.00 | 5.26% | 1.80 | 1.91 | 7.33% | |
| 2.07 | 3.25 | 3.59 | 6.48% | 1.76 | 1.99 | 6.60% | 1.80 | 1.94 | 6.63% | |
| 2.70 | 2.07 | 4.50 | 7.04% | 1.06 | 7.75 | 6.75% | 4.50 | 1.15 | 8.41% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.70
X
4.50
2
25.00
Σαμσουνσπόρ - Αντάλιασπορ Στατιστικά
Σαμσουνσπόρ - Αντάλιασπορ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Σαμσουνσπόρ νίκησε 3 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σαμσουνσπόρ, έχει επαληθευτεί 4 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Αντάλιασπορ έχασε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Αντάλιασπορ, έχει επαληθευτεί 3 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
8.8/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.6
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.8
Κριτικές παικτών: 8.6
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ