Τσάμπιονσιπ
Κωδικός Κουπονιού: 281
ΧΑΝΤΕΡΣΦΙΛΝΤ - ΧΑΛ
1
-
2
Live
Τέλος Αγώνα
17/02/2024 (17:00)
Ρεμπέκα Γουέλς
Kirklees Stadium (24.121)
Καιρός: Βροχή
95 χλμ. (απόσταση)
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Χάντερσφιλντ - Χαλ Προγνωστικά
Οι χειμερινές προσθήκες έχουν κάνει κλικ στη Χαλ και την έχουν ανεβάσει επίπεδο. Η Χάντερσφιλντ μπορεί να βράζει στο ίδιο καζάνι με τη Ρόδεραμ που νίκησε μεσοβδόμαδα, αλλά σε καμία περίπτωση δεν αποτελεί ίδια ομάδα. Μάλιστα, μετά την απομάκρυνση του Μουρ και με τον υπηρεσιακό Γουόρθινγκτον αποδίδει καλά. Δύσκολο για προβλέψεις, είναι ντέρμπι, πάσο.
Σχόλια αγώνα:
Ντέρμπι του Γιορκσάιρ.
Σύγκριση αποδόσεων
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.70 | 3.40 | 2.62 | 4.41% | 1.80 | 2.02 | 4.82% | 1.78 | 1.95 | 6.94% | |
| 2.76 | 3.34 | 2.56 | 4.97% | 1.75 | 2.10 | 4.55% | 1.80 | 1.98 | 5.71% | |
| 12.00 | 4.30 | 1.35 | 5.36% | |||||||
| 2.70 | 3.30 | 2.60 | 5.48% | 1.80 | 2.00 | 5.26% | 1.80 | 1.91 | 7.33% | |
| 3.00 | 3.25 | 2.37 | 5.92% | 1.75 | 2.02 | 6.23% | 1.82 | 1.94 | 6.10% | |
| 8.40 | 3.60 | 1.50 | 5.97% | 1.56 | 2.35 | 6.24% | 1.73 | 1.98 | 7.67% | |
| 2.66 | 3.27 | 2.58 | 6.48% | 1.83 | 1.91 | 6.54% | 1.73 | 2.03 | 6.60% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
12.00
X
4.30
2
2.62
Πιθανές ενδεκάδες
Επιστροφές - Απουσίες
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
O. Turton
Τραυματίας
2
34
39/1
Α
M. Helik
Αμφίβολος
3
3
Μ
J. Ruffels
Τραυματίας
3
16
44/6
Ε
K. Harratt
Άλλοι λόγοι
2
16
Ε
R. Healey
Τραυματίας
3
2
3/1
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
C. Christie
Επιστρέφει
3
7
Α
J. Furlong
Τραυματίας
2
4
Μ
J. Seri
Επιστρέφει
4
7
Ε
L. Delap
Τραυματίας
3
7
Betting Facts
Η ομάδα Χάντερσφιλντ έχει φέρει 3 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Χάντερσφιλντ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Χαλ νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Χαλ, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
Σύνολο
Εντός
Εκτός
| # | ΟΜΑΔΑ | Β | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΚΟΛ | +/- | ΦΟΡΜΑ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
10 | 4 | 3 | 1 | 0 | 7-1 | +6 | Ν Ι Ν Ν | |
|
|
10 | 4 | 3 | 1 | 0 | 7-3 | +4 | Ν Ι Ν Ν | |
|
|
10 | 4 | 3 | 1 | 0 | 6-3 | +3 | Ν Ν Ν Ι | |
|
|
7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 11-8 | +3 | Ι Ν Ν Η | |
|
|
7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7-5 | +2 | Ν Η Ν Ι | |
|
|
7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7-6 | +1 | Η Ι Ν Ν | |
|
|
7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 7-6 | +1 | Ν Ν Η Ι | |
|
|
6 | 4 | 1 | 3 | 0 | 5-4 | +1 | Ι Ι Ν Ι | |
|
|
6 | 4 | 1 | 3 | 0 | 5-4 | +1 | Ι Ι Ι Ν | |
|
|
6 | 4 | 2 | 0 | 2 | 6-8 | -2 | Ν Ν Η Η | |
|
|
5 | 4 | 1 | 2 | 1 | 6-4 | +2 | Ι Ι Η Ν | |
|
|
5 | 4 | 1 | 2 | 1 | 8-7 | +1 | Ι Η Ι Ν | |
|
|
5 | 4 | 1 | 2 | 1 | 5-5 | 0 | Ι Ν Η Ι | |
|
|
5 | 4 | 1 | 2 | 1 | 4-5 | -1 | Ν Ι Ι Η | |
|
|
4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4-5 | -1 | Ν Ι Η Η | |
|
|
4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5-7 | -2 | Η Ι Η Ν | |
|
|
4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3-5 | -2 | Η Η Ν Ι | |
|
|
3 | 4 | 2 | 1 | 1 | 10-5 | +5 | Η Ν Ν Ι | |
|
|
3 | 4 | 0 | 3 | 1 | 6-7 | -1 | Ι Ι Ι Η | |
|
|
3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 5-7 | -2 | Η Η Ν Η | |
|
|
3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 5-8 | -3 | Η Ν Η Η | |
|
|
3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4-9 | -5 | Η Η Η Ν | |
|
|
2 | 4 | 0 | 2 | 2 | 5-10 | -5 | Ι Η Η Ι | |
|
|
0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 3-9 | -6 | Η Η Η Η | |
Άνοδος
Πλέι οφ ανόδου
Promotion - Championship (Play Offs: Quarter-finals)
Υποβιβασμός
| # | ΟΜΑΔΑ | Β | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΚΟΛ | +/- | ΦΟΡΜΑ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5-2 | +3 | Ν Ν | |
|
|
6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 8-2 | +6 | Ν Ν | |
|
|
6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3-1 | +2 | Ν Ν | |
|
|
4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4-2 | +2 | Ι Ν | |
|
|
4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 6-3 | +3 | Ν Ι | |
|
|
4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3-2 | +1 | Ι Ν | |
|
|
4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2-1 | +1 | Ν Ι | |
|
|
4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3-2 | +1 | Ν Ι | |
|
|
4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2-0 | +2 | Ν Ι | |
|
|
3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5-4 | +1 | Ν Η | |
|
|
3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3-3 | 0 | Η Ν | |
|
|
3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3-3 | 0 | Η Ν | |
|
|
3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2-3 | -1 | Ν Η | |
|
|
3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2-2 | 0 | Η Ν | |
|
|
3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5-3 | +2 | Ν Η | |
|
|
3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2-2 | 0 | Ν Η | |
|
|
2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3-3 | 0 | Ι Ι | |
|
|
2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3-3 | 0 | Ι Ι | |
|
|
2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3-3 | 0 | Ι Ι | |
|
|
1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1-3 | -2 | Ι Η | |
|
|
1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2-5 | -3 | Η Ι | |
|
|
1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2-3 | -1 | Η Ι | |
|
|
0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2-6 | -4 | Η Η | |
|
|
0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1-5 | -4 | Η Η | |
| # | ΟΜΑΔΑ | Β | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΚΟΛ | +/- | ΦΟΡΜΑ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5-2 | +3 | Ν Ν | |
|
|
6 | 2 | 2 | 0 | 0 | 5-1 | +4 | Ν Ν | |
|
|
4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2-1 | +1 | Ν Ι | |
|
|
4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 5-3 | +2 | Ν Ι | |
|
|
4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4-1 | +3 | Ν Ι | |
|
|
4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3-2 | +1 | Ι Ν | |
|
|
3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3-4 | -1 | Η Ν | |
|
|
3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 5-5 | 0 | Η Ν | |
|
|
3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 2-2 | 0 | Ν Η | |
|
|
3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3-5 | -2 | Η Ν | |
|
|
3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3-2 | +1 | Ν Η | |
|
|
3 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4-3 | +1 | Η Ν | |
|
|
2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3-3 | 0 | Ι Ι | |
|
|
2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2-2 | 0 | Ι Ι | |
|
|
2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2-2 | 0 | Ι Ι | |
|
|
1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1-3 | -2 | Η Ι | |
|
|
1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3-4 | -1 | Η Ι | |
|
|
1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2-3 | -1 | Ι Η | |
|
|
1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2-3 | -1 | Η Ι | |
|
|
1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2-3 | -1 | Ι Η | |
|
|
0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2-7 | -5 | Η Η | |
|
|
0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0-4 | -4 | Η Η | |
|
|
0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1-3 | -2 | Η Η | |
|
|
0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2-7 | -5 | Η Η | |
Βαθμολογία
8.6/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.6
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.3
Κριτικές παικτών: 7.6
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ