Χαλ - Σουόνσι Προγνωστικά
Η Χαλ πήρε τρομερή ώθηση από τις προσθήκες ποιότητας που έκανε τον Γενάρη και θα δώσει ρέστα για να τερματίσει εντός ζώνης πλέι οφ. Στη Σουόνσι δεν έπιασε η αλλαγή προπονητή, ακόμα μια χρονιά πάει χαμένη, δεν είναι σε φάση να κοντράρει αυτή τη Χαλ. Όχι άδικος ο έντονος φαβοριτισμός του άσου.
Χαλ - Σουόνσι Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
5
Α
2
Μ
5
Μ
5
17/1
Ε
5
Ε
3
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
4
Α
1
41/7
Α
1
Μ
5
3/1
Μ
9
41/4
Μ
6
Ε
23
29/12
Ε
3
34/9
Χαλ - Σουόνσι Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.71 | 3.95 | 4.69 | 4.87% | 2.10 | 1.75 | 4.55% | 1.72 | 2.10 | 5.45% | |
| 1.73 | 3.80 | 4.75 | 4.92% | 2.05 | 1.75 | 5.59% | 1.73 | 2.00 | 7.24% | |
| 1.72 | 3.90 | 4.65 | 5.02% | 2.05 | 1.78 | 4.73% | 1.72 | 2.05 | 6.47% | |
| 11.00 | 3.60 | 1.45 | 5.51% | |||||||
| 5.80 | 3.20 | 1.72 | 6.22% | 1.62 | 2.25 | 5.81% | 1.55 | 2.30 | 7.40% | |
| 1.70 | 3.77 | 4.60 | 6.62% | 2.03 | 1.73 | 6.60% | 1.71 | 2.06 | 6.56% | |
| 3.20 | 3.40 | 2.15 | 6.69% | 3.15 | 1.34 | 5.99% | 1.19 | 4.50 | 5.89% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
11.00
X
3.95
2
4.75
Χαλ - Σουόνσι Στατιστικά
Χαλ - Σουόνσι Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Χαλ έχει φέρει 6 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Χαλ, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Σουόνσι νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σουόνσι, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία Τσάμπιονσιπ
Βαθμολογία
8.6/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.6
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.3
Κριτικές παικτών: 7.6
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ