Πιθανότητες αγώνα
27%
25%
48%
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
2 (-0,25 Α.Η.)
1.87
Βαστέρας - Μάλμε Προγνωστικά
Αμφότερες έρχονται από νίκες την περασμένη αγωνιστική, έχουν ανεβασμένη ψυχολογία και θέλουν να συνεχίσουν έτσι ώστε να μείνουν ζωντανές στη μάχη της 3αδας. Η Βαστέρας κέρδισε με 4-1 την ΑΪΚ εκτός έδρας, ενώ η Μάλμε την Έργκριτε με το ίδιο σκορ εντός. Οι φιλοξενούμενοι έχουν παρουσιάσει εξαιρετική εικόνα στα τελευταία τους εκτός έδρας και έχουν ρεκόρ 4-1-0 στα 5 πιο πρόσφατα. Αν είναι σοβαροί μπορούν να φύγουν με τους 3 βαθμούς. Το διπλό με -0.25 ασιατικό στο 1.87.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
2 (-0,25 Α.Η.)
Ποντάρισμα: 16.00
Κέρδος: -16.00
1.87
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
M
11
7/0
M
1
19/6
F
0
9/2
D
1
20/1
D
2
16/2
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
F
1
20/4
D
3
M
0
17/2
M
0
8/0
D
0
12/1
F
2
8/3
M
3
3/0
F
10
4/0
F
7
12/1
D
7
3/1
Βαστέρας - Μάλμε Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.40 | 3.80 | 2.01 | 5.19% | 2.17 | 1.68 | 5.31% | 1.58 | 2.29 | 6.51% | |
| 3.60 | 3.70 | 1.95 | 5.74% | 2.10 | 1.70 | 6.05% | 1.62 | 2.20 | 6.70% | |
| 3.50 | 3.65 | 1.99 | 5.86% | 2.10 | 1.67 | 6.98% | 1.62 | 2.20 | 6.70% | |
| 3.50 | 3.75 | 1.95 | 6.12% | 2.12 | 1.68 | 6.27% | 1.60 | 2.25 | 6.49% | |
| 3.70 | 3.70 | 1.90 | 6.27% | 2.10 | 1.67 | 6.98% | 1.62 | 2.18 | 7.06% | |
| 3.33 | 3.75 | 2.00 | 6.28% | 2.12 | 1.66 | 6.90% | 1.62 | 2.20 | 6.70% | |
| 3.55 | 3.65 | 1.92 | 7.11% | 2.12 | 1.68 | 6.27% | 1.58 | 2.22 | 7.69% | |
| 3.41 | 3.68 | 1.94 | 7.45% | 2.10 | 1.68 | 6.67% | 1.61 | 2.17 | 7.57% | |
| 3.50 | 3.65 | 1.91 | 7.68% | 2.20 | 1.58 | 8.04% | 1.52 | 2.35 | 7.70% | |
*Οι αποδόσεις ενδέχεται να υπόκεινται σε αλλαγές.
**Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
3.70
X
3.80
2
2.01
Βαστέρας - Μάλμε Στατιστικά
Βαστέρας - Μάλμε Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Βαστέρας νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Βαστέρας, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Μάλμε νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μάλμε, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία A Σουηδίας
Βαθμολογία
8.8/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.6
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.8
Κριτικές παικτών: 8.6
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ