Πιθανότητες αγώνα
78%
15%
7%
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
G/G
2.05
Ίντερ - Ουντινέζε Προγνωστικά
Η Ίντερ έχει το απόλυτο των βαθμών στη Serie A, ενώ έπιασε κατά διαστήματα καλή απόδοση και στην έδρα της Ρεάλ Μαδρίτης για το Τσάμπιονς Λιγκ, ανεξάρτητα από το αποτέλεσμα. Προφανώς και είναι το απόλυτο και καλά τεκμηριωμένο φαβορί κόντρα στην Ουντινέζε, η οποία, όμως, σκοράρει με συνέπεια. Με καλή απόδοση το γκολ εκατέρωθεν.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
G/G
Ποντάρισμα: 10.00
Κέρδος: +10.50
2.05
Ίντερ - Ουντινέζε Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
D
4
D
1
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
D
15
D
3
1/0
M
3
1/0
D
0
3/0
M
0
1/0
M
0
3/1
Ίντερ - Ουντινέζε Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.22 | 6.50 | 15.00 | 3.86% | 3.00 | 1.40 | 4.55% | 1.90 | 1.85 | 6.27% | |
| 1.20 | 7.00 | 15.00 | 4.11% | 3.00 | 1.40 | 4.55% | 1.91 | 1.91 | 4.50% | |
| 1.20 | 6.80 | 15.00 | 4.49% | 2.75 | 1.40 | 7.23% | 1.90 | 1.85 | 6.27% | |
| 1.22 | 6.20 | 14.50 | 4.76% | 2.87 | 1.42 | 5.00% | 1.91 | 1.83 | 6.54% | |
| 1.23 | 6.50 | 12.00 | 4.78% | 2.83 | 1.41 | 5.89% | 1.90 | 1.90 | 5.00% | |
| 1.19 | 6.90 | 15.00 | 4.94% | 2.80 | 1.38 | 7.56% | 1.93 | 1.77 | 7.67% | |
| 1.20 | 7.10 | 12.50 | 5.14% | 2.93 | 1.40 | 5.27% | 1.91 | 1.84 | 6.28% | |
| 1.19 | 7.00 | 12.50 | 5.94% | 3.30 | 1.34 | 4.70% | 1.84 | 1.90 | 6.52% | |
| 1.23 | 5.90 | 12.00 | 6.18% | 2.80 | 1.42 | 5.78% | 1.91 | 1.83 | 6.54% | |
*Οι αποδόσεις ενδέχεται να υπόκεινται σε αλλαγές.
**Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.23
X
7.10
2
15.00
Ίντερ - Ουντινέζε Στατιστικά
Ίντερ - Ουντινέζε Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Ίντερ νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ίντερ, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Ουντινέζε έχασε 7 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ουντινέζε, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία Σέριε Α
Βαθμολογία
9.5/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.2
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 8.1
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ