ΕΙΡ ΓΙΟΥΝΑΙΤΕΝΤ
-
ΙΝΒΕΡΝΕΣ
Somerset Park (10.185)
Ψυχρός
Ντέιβιντ Ντίκινσον (Scotland)
Κωδ. 324
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
1 DNB
1.98
Έιρ Γιουνάιτεντ - Ινβερνές Προγνωστικά
Την επιστροφή στις νίκες ψάχνουν οι δύο ομάδες, οι αποδόσεις δίνουν ένα μικρό προβάδισμα στην Ινβερνές που έχει και την πρόσφατη παράδοση με το μέρος της. Αδικούν λίγο την Έιρ Γιουνάιτεντ, με τον Νέισμιθ στον πάγκο οι «Έντιμοι» είναι οργανωμένοι και μεθοδικοί και αξίζουν στήριξης. Άσος, με DNB όμως για κάλυψη.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
1 DNB
Ποντάρισμα: 10.00
Κέρδος: -10.00
1.98
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
D
1
F
6
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
M
6
Έιρ Γιουνάιτεντ - Ινβερνές Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6.15 | 4.30 | 1.48 | 6.61% | 2.95 | 1.35 | 7.38% | 1.36 | 3.00 | 6.42% | |
| 3.05 | 3.10 | 2.33 | 7.38% | 1.70 | 2.02 | 7.69% | 1.80 | 1.90 | 7.57% | |
| 2.95 | 3.30 | 2.24 | 8.13% | 1.70 | 2.04 | 7.27% | 1.81 | 1.91 | 7.07% | |
| 2.75 | 3.05 | 2.50 | 8.38% | 1.82 | 1.93 | 6.33% | 1.67 | 2.07 | 7.57% | |
| 2.90 | 3.10 | 2.35 | 8.50% | 1.67 | 2.07 | 7.57% | 1.78 | 1.92 | 7.63% | |
| 2.97 | 3.05 | 2.30 | 9.04% | 1.70 | 2.02 | 7.69% | 1.76 | 1.94 | 7.72% | |
| 2.55 | 3.10 | 2.40 | 11.61% | 1.75 | 2.05 | 5.59% | 1.80 | 1.91 | 7.33% | |
*Οι αποδόσεις ενδέχεται να υπόκεινται σε αλλαγές.
**Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
6.15
X
4.30
2
2.50
Έιρ Γιουνάιτεντ - Ινβερνές Στατιστικά
Έιρ Γιουνάιτεντ - Ινβερνές Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Έιρ Γιουνάιτεντ έχασε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Έιρ Γιουνάιτεντ, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Ινβερνές νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ινβερνές, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία Τσάμπιονσιπ Σκωτίας
Βαθμολογία
8.6/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.4
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.2
Κριτικές παικτών: 7.4
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ