ΛΟΥΚΕΡΝΗ
-
ΒΑΝΤΟΥΖ
Thermoplan Arena (16.490)
Αίθριος
Kanagasingam, Anojen (Switzerland)VAR
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
G/G & Λουκέρνη Over 1,5 (Bet Builder*)
1.90
Λουκέρνη - Βαντούζ Προγνωστικά
Η Λουκέρνη βελτιώνεται, όμως της λείπουν οι πρωταγωνιστικές εντός έδρας εμφανίσεις της, σαν το 4-2 του Φλεβάρη επί της Βασιλείας, ή το 4-0 του Μάρτη επί της Λωζάνης. Έχει σκοράρει 48 φορές συνολικά στα 23 πιο πρόσφατα ματς στο «σπίτι» της και μπορεί να εκμεταλλευτεί την αμυντική αδυναμία της Βαντούζ, με τη φιλοξενούμενη όμως να «πετάει» επιθετικά. «Ψαγμένη» επιλογή το G/G & Λουκέρνη Over 1,5.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
G/G & Λουκέρνη Over 1,5 (Bet Builder*)
Ποντάρισμα: 12.00
Κέρδος: +10.80
1.90
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
F
0
5/0
D
0
5/0
M
0
5/1
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
F
3
6/2
M
9
0/0
F
8
1/0
F
9
0/0
GK
9
0/0
GK
2
0/0
Λουκέρνη - Βαντούζ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.85 | 4.05 | 3.75 | 5.13% | 3.25 | 1.33 | 5.62% | 1.33 | 3.15 | 6.48% | |
| 1.95 | 3.90 | 3.40 | 5.96% | 3.40 | 1.33 | 4.40% | 1.36 | 3.00 | 6.42% | |
| 1.93 | 3.80 | 3.50 | 6.28% | 3.14 | 1.33 | 6.57% | 1.33 | 3.10 | 6.93% | |
| 1.90 | 3.85 | 3.55 | 6.34% | 3.10 | 1.34 | 6.44% | 1.32 | 3.10 | 7.42% | |
| 1.90 | 3.90 | 3.50 | 6.41% | 3.05 | 1.33 | 7.39% | 1.35 | 3.00 | 6.90% | |
| 1.92 | 3.85 | 3.45 | 6.58% | 3.00 | 1.33 | 7.85% | 1.33 | 3.00 | 7.85% | |
| 1.94 | 4.00 | 3.25 | 6.82% | 3.25 | 1.31 | 6.63% | 1.32 | 3.05 | 7.87% | |
| 1.84 | 3.79 | 3.41 | 9.14% | 3.15 | 1.31 | 7.48% | 1.32 | 3.10 | 7.42% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.95
X
4.05
2
3.75
Λουκέρνη - Βαντούζ Στατιστικά
Λουκέρνη - Βαντούζ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Λουκέρνη νίκησε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Λουκέρνη, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Βαντούζ έχασε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Βαντούζ, έχει επαληθευτεί 10 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία Α Ελβετίας
Βαθμολογία
8.8/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.6
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.8
Κριτικές παικτών: 8.6
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ