ΤΟΤΕΝΑΜ
-
ΝΙΟΥΚΑΣΤΛ
Tottenham Hotspur Stadium (60.463)
Βροχή
Πίτερ Μπανκς (England)
Κωδ. 371VAR
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
1 DNB
1.70
Τότεναμ - Νιουκάστλ Προγνωστικά
Δυο ομάδες από τέρμα αποτυχημένες σεζόν και σε προσπάθεια ριστάρτ. Αντίθετες, όχι μόνο σε αποτέλεσμα αλλά και σε εικόνα, πρεμιέρας, εν τούτοις εκτιμώ ότι το στραπάτσο της Τότεναμ ίσως θα λειτουργήσει κατά κάποιο τρόπο θετικά. Έπεσαν τα αυτιά με το καλημέρα, ο Ντε Τζέρμπι είδε άμεσα τις δυσλειτουργίες και το τι πρέπει να διορθωθεί και ο Σαβίνιο είναι μια άφιξη που τουλάχιστον δημιουργικά της δίνει μια μεγαλύτερη υπόσταση. Απλό δεν θα είναι, κλίνω προς τους Λονδρέζους, ο άσος σε dnb στο 1.70.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
1 DNB
Ποντάρισμα: 15.00
Κέρδος: -15.00
1.70
Τότεναμ - Νιουκάστλ Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
M
2
M
2
M
2
F
2
F
2
M
1
1/0
M
1
1/0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
F
2
D
2
D
2
F
1
1/1
F
0
Τότεναμ - Νιουκάστλ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.20 | 3.70 | 3.15 | 4.06% | 2.47 | 1.51 | 2.55 | 5.16% | |||
| 2.17 | 3.75 | 3.15 | 4.30% | 2.25 | 1.65 | 4.81% | 1.52 | 2.45 | 6.20% | |
| 2.20 | 3.65 | 3.15 | 4.40% | 2.32 | 1.62 | 4.61% | 1.50 | 2.47 | 6.68% | |
| 2.21 | 3.75 | 3.05 | 4.49% | 2.20 | 1.66 | 5.39% | 1.54 | 2.38 | 6.50% | |
| 2.25 | 3.70 | 3.00 | 4.58% | 2.30 | 1.63 | 4.61% | 1.54 | 2.45 | 5.44% | |
| 2.21 | 3.72 | 3.03 | 4.88% | 2.15 | 1.62 | 7.61% | 1.55 | 2.30 | 7.40% | |
| 2.16 | 3.75 | 3.10 | 4.96% | 2.28 | 1.63 | 4.95% | 1.55 | 2.35 | 6.60% | |
| 2.15 | 3.75 | 3.10 | 5.16% | 2.30 | 1.62 | 4.95% | 1.53 | 2.38 | 6.87% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.25
X
3.75
2
3.15
Τότεναμ - Νιουκάστλ Στατιστικά
Τότεναμ - Νιουκάστλ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Τότεναμ νίκησε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Τότεναμ, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Νιουκάστλ έχασε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Νιουκάστλ, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία Πρέμιερ Λιγκ
Βαθμολογία
8.6/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.4
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.2
Κριτικές παικτών: 7.4
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ