Σχόλια αγώνα:
Σχόλια αγώνα:
League Phase - 2η Αγωνιστική. Οι ομάδες «1-22» της βαθμολογίας προκρίνονται στη νοκ-άουτ φάση των «32» στην οποία θα μπουν και οι 10 ομάδες της Τσάμπιονσιπ. Κριτήρια ισοβαθμίας: 1) Διαφορά τερμάτων, 2) Καλύτερη επίθεση, 3) Καλύτερη εκτός έδρας επίθεση, 4) Περισσότερες νίκες, 5) Περισσότερες εκτός έδρας νίκες.
Αλόα - Μάδεργουελ Β' Προγνωστικά
H Aλόα έφτασε τις τρεις σερί νίκες επικρατώντας με 2-0 εκτός έδρας της Κουίν οφ Σάουθ, οι δύο πρόσφατες τη φέρνουν στο -3 από την κορυφή της Λιγκ 1, η άλλη ήταν στην πρεμιέρα της στο Τσάλεντζ Καπ. Στο μοναδικό της επίσημο ματς η Β' ομάδα της Μάδεργουελ έχασε με 4-3 στην έδρα της Κέλτι Χαρτς στο Τσάλεντζ Καπ το πιθανότερο είναι να χάσει και σε αυτό. Μπορεί όμως να βοηθήσει να έρθει το Over 3,5 που είναι σαφώς προτιμότερο από τον μικρό σε απόδοση άσο.
Αλόα - Μάδεργουελ Β' Ενδεκάδες
Αλόα - Μάδεργουελ Β' Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.15 | 7.00 | 13.00 | 8.20% | 3.10 | 1.30 | 8.41% | 1.93 | 1.75 | 8.22% | |
| 1.07 | 8.50 | 26.00 | 8.31% | 3.60 | 1.25 | 7.22% | 2.20 | 1.60 | 7.37% | |
| 1.12 | 7.00 | 17.00 | 8.64% | 3.10 | 1.36 | 5.47% | 1.83 | 1.83 | 8.50% | |
| 1.11 | 7.70 | 14.00 | 9.27% | 3.30 | 1.28 | 7.77% | 2.02 | 1.70 | 7.69% | |
| 1.18 | 6.10 | 11.00 | 9.28% | 2.93 | 1.32 | 9.00% | 1.82 | 1.84 | 8.50% | |
| 1.11 | 6.90 | 15.00 | 10.11% | 3.30 | 1.28 | 7.77% | 2.02 | 1.70 | 7.69% | |
| 1.75 | 2.00 | 6.67% | ||||||||
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.18
X
8.50
2
26.00
Αλόα - Μάδεργουελ Β' Στατιστικά
Αλόα - Μάδεργουελ Β' Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Αλόα έχει φέρει 4 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Αλόα, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Μάδεργουελ Β' έχασε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μάδεργουελ Β', έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ