ΛΥΩΝ
-
ΦΕΝΕΡΜΠΑΧΤΣΕ
Parc Olympique Lyonnais (59.186)
Άστατος
Mαουρίτσιο Μαριάνι (Italy)
Κωδ. 932VAR
Σχόλια αγώνα:
Σχόλια αγώνα:
Αγώνας ρεβάνς για τα πλέι οφ. Σε περίπτωση νέας ισοπαλίας στο 90λεπτο ακολουθεί παράταση και (αν χρειαστεί) η διαδικασία των πέναλτι. Η ομάδα που θα προκριθεί θα παίξει στη League Phase του Τσάμπιονς Λιγκ, ενώ η ομάδα που θα αποκλειστεί σε αυτήν του Γιουρόπα Λιγκ.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
G/G & Over 2,5
2.10
Λυών - Φενέρμπαχτσε Προγνωστικά
Κλασική τούρκικη ομάδα η Φενέρ, που όσες φανταχτερές μεταγραφές και να πραγματοποιήσουν, στην Ευρώπη πάντα θα κάνουν μία τρύπα στο νερό. Και στη συγκεκριμένη περίπτωση η πιο έμπειρη Λυών, είναι αυτή που έχει τον πρώτο λόγο, μετά το 1-1 στην Τουρκία. Ωστόσο, ο άσος δεν προσφέρεται σε αξιόλογες τιμές και περιμένουμε να μιλήσει ο εγωισμός αλλά και η ποιότητα των ποδοσφαιριστών της φιλοξενούμενης, παλεύοντας μέχρι το τέλος για την πρόκριση. Όπως και στο πρώτο ματς, περιμένουμε γκολ, αυτή τη φορά ένα παραπάνω τουλάχιστον.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
G/G & Over 2,5
Ποντάρισμα: 10.00
Κέρδος: +11.00
2.10
Λυών - Φενέρμπαχτσε Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
M
4
D
1
D
1
D
1
D
1
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
F
0
5/0
F
0
7/1
GK
3
4/1
D
7
0/0
D
7
0/0
D
7
0/0
Λυών - Φενέρμπαχτσε Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.02 | 3.50 | 3.75 | 4.53% | 2.12 | 1.72 | 5.04% | 1.57 | 2.30 | 6.69% | |
| 2.03 | 3.50 | 3.70 | 4.63% | 2.10 | 1.75 | 4.55% | 1.65 | 2.15 | 6.64% | |
| 1.95 | 3.55 | 3.85 | 5.15% | 2.08 | 1.74 | 5.26% | 1.63 | 2.21 | 6.19% | |
| 2.00 | 3.47 | 3.73 | 5.33% | 2.09 | 1.74 | 5.05% | 1.63 | 2.28 | 4.95% | |
| 2.00 | 3.45 | 3.70 | 5.67% | 2.00 | 1.73 | 7.24% | 1.62 | 2.20 | 6.70% | |
| 1.96 | 3.66 | 3.60 | 5.77% | 2.05 | 1.73 | 6.18% | 1.64 | 2.15 | 6.97% | |
| 1.90 | 3.50 | 3.50 | 8.90% | 2.05 | 1.75 | 5.59% | 1.67 | 2.10 | 6.98% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.03
X
3.66
2
3.85
Λυών - Φενέρμπαχτσε Στατιστικά
Λυών - Φενέρμπαχτσε Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Λυών νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Λυών, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Φενέρμπαχτσε νίκησε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Φενέρμπαχτσε, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ