ΜΠΕΝΦΙΚΑ
-
ΣΕΝ ΓΚΑΛΕΝ
Da Luz (64.642)
Αίθριος
Φλόριαν Μπαντστούμπνερ (Germany)
Κωδ. 228VAR
Σχόλια αγώνα:
Σχόλια αγώνα:
Αγώνας ρεβάνς για τον 2ο προκριματικό γύρο. Σε περίπτωση νίκης της Μπενφίκα με ένα γκολ διαφορά ακολουθεί παράταση και (αν χρειαστεί) η διαδικασία των πέναλτι. Η ομάδα που θα προκριθεί θα παίξει στον 3ο προκριματικό γύρο με τη Χαρτς, ενώ η ομάδα που θα αποκλειστεί θα παίξει στον 3ο προκριματικό γύρο του Κόνφερενς Λιγκ με τον ηττημένο του ζευγαριού Σέριφ Τιράσπολ - Μακάμπι Τελ Αβίβ.
Μπενφίκα - Σεν Γκάλεν Προγνωστικά
Η Μπενφίκα θα παίξει για πρώτη φορά φέτος μπροστά στο κοινό της. Ο Μάρκο Σίλβα θα κάνει επίσης το ντεμπούτο του σε εντός έδρας ματς. Φυσικά και ο ίδιος θέλει τη νίκη - πρόκριση στην επόμενη φάση. Στόχος άλλωστε είναι η συμμετοχή στη League Phase για να πάρει και οικονομική ανάσα η ομάδα. Οι Ελβετοί γνωρίζουν ότι θα περάσουν δύσκολο βράδυ και ουσιαστικά θα προσπαθήσουν να υπερασπιστούν το σκορ του πρώτου αγώνα. Πολύ χαμηλές οι αποδόσεις του άσου και μόνο το G/G έχει αξία, αλλά δεν θα το ρισκάρουμε.
Μπενφίκα - Σεν Γκάλεν Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
F
1
0/0
M
1
0/0
D
1
0/0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
GK
0
2/0
D
2
0/0
F
2
0/0
D
2
0/0
M
2
0/0
D
2
0/0
M
2
0/0
F
2
0/0
Μπενφίκα - Σεν Γκάλεν Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.17 | 7.60 | 15.50 | 4.83% | 3.45 | 1.32 | 4.53% | 1.91 | 1.82 | 6.80% | |
| 1.17 | 7.30 | 14.50 | 5.72% | 3.60 | 1.30 | 4.49% | 1.83 | 1.91 | 6.54% | |
| 1.11 | 8.00 | 24.00 | 6.33% | 3.20 | 1.30 | 7.56% | 1.95 | 1.80 | 6.40% | |
| 1.14 | 7.50 | 14.00 | 7.57% | 3.33 | 1.28 | 7.54% | 1.90 | 1.80 | 7.57% | |
| 1.11 | 8.00 | 16.00 | 8.12% | 3.25 | 1.30 | 7.14% | 1.96 | 1.76 | 7.27% | |
| 1.12 | 8.50 | 12.00 | 8.58% | 3.40 | 1.30 | 5.96% | 2.00 | 1.73 | 7.24% | |
| 1.10 | 7.20 | 21.00 | 8.73% | 3.20 | 1.30 | 7.56% | 1.94 | 1.76 | 7.72% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.17
X
8.50
2
24.00
Μπενφίκα - Σεν Γκάλεν Στατιστικά
Μπενφίκα - Σεν Γκάλεν Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Μπενφίκα νίκησε 9 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μπενφίκα, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Σεν Γκάλεν έχασε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σεν Γκάλεν, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία Europa League
Βαθμολογία
9.5/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.2
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 8.1
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ