ΓΚΑΛΓΟΥΕΙ
-
ΝΤΑΝΤΑΛΚ
Turners Cross (7.485)
Αίθριος
Ουδέτερο (161 χλμ. / 272 χλμ.)
Κωδ. 645
Σχόλια αγώνα:
Σχόλια αγώνα:
Παίζουν σε ουδέτερο
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
G/G & Over 2,5
1.88
Γκάλγουεϊ - Νταντάλκ Προγνωστικά
Ανοικτή αναμέτρηση, η Γκάλγουεϊ θα πάει για τη νίκη, η Νταντάλκ βρίσκει εύκολα δίχτυα και αναμένεται να σκοράρει ξανά. Δέχεται όμως γκολ με την ίδια συχνότητα, εφικτό το G/G αλλά και το Over 2,5 μπορούν να μπουν σε ένα ικανοποιητικό Bet Builder.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
G/G & Over 2,5
Ποντάρισμα: 10.00
Κέρδος: -10.00
1.88
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Ε
18
2/0
Ε
0
0/0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Τ
12
0/0
Α
15
0/0
Α
8
16/0
Α
3
0/0
Α
1
0/0
Α
0
0/0
Μ
18
0/0
Γκάλγουεϊ - Νταντάλκ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.85 | 3.65 | 2.33 | 5.13% | 2.19 | 1.67 | 5.25% | 1.54 | 2.39 | 6.35% | |
| 2.75 | 3.50 | 2.40 | 6.19% | 2.15 | 1.67 | 6.01% | 1.55 | 2.35 | 6.60% | |
| 2.75 | 3.60 | 2.35 | 6.27% | 2.18 | 1.65 | 6.08% | 1.55 | 2.35 | 6.60% | |
| 2.72 | 3.45 | 2.37 | 7.36% | 2.15 | 1.62 | 7.61% | 1.52 | 2.35 | 7.70% | |
| 2.71 | 3.60 | 2.30 | 7.54% | 2.20 | 1.60 | 7.37% | 1.55 | 2.28 | 7.73% | |
| 2.70 | 3.30 | 2.38 | 8.56% | 2.20 | 1.65 | 5.71% | 1.53 | 2.38 | 6.87% | |
| 2.66 | 3.50 | 2.29 | 8.95% | 2.15 | 1.62 | 7.61% | 1.54 | 2.33 | 7.28% | |
*Οι αποδόσεις ενδέχεται να υπόκεινται σε αλλαγές.
**Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.85
X
3.65
2
2.40
Γκάλγουεϊ - Νταντάλκ Στατιστικά
Γκάλγουεϊ - Νταντάλκ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Γκάλγουεϊ έχασε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Γκάλγουεϊ, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Νταντάλκ έχασε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Νταντάλκ, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία Πρέμιερ Ιρλανδίας
Βαθμολογία
8.6/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.4
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.2
Κριτικές παικτών: 7.4
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ