Σχόλια αγώνα:
Σχόλια αγώνα:
Σ' ενδιαφέρει μια ΝΕΑ ΠΡΟΣΦΟΡΑ* ΧΩΡΙΣ ΚΑΤΑΘΕΣΗ. Μάθε περισσότερα κάνοντας 💪ΕΓΓΡΑΦΗ!
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
1 (-1 Α.Η.)
1.65
Ράνχαϊμ - Στρόμεν Προγνωστικά
Μοιρασμένη η προϊστορία, με τις δύο τους να μετρούν από 8 νίκες έκαστη. Ωστόσο, η Ράνχαϊμ διαθέτει μακράν την καλύτερη επιθετική γραμμή σε εντός έδρας ματς. Αντιθέτως, η Στρόμεν ξεκίνησε δυναμικά τη χρονιά, αλλά πολύ γρήγορα προσγειώθηκε ανώμαλα γνωρίζοντας 6 σερί ήττες, διαθέτοντας τη χειρότερη άμυνα του πρωταθλήματος. Πανίσχυρη εντός η Ράνχαϊμ.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
1 (-1 Α.Η.)
Ποντάρισμα: 13.00
Κέρδος: -13.00
1.65
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
3
0/0
Α
2
0/0
Μ
7
0/0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Μ
8
0/0
Μ
1
0/0
Ράνχαϊμ - Στρόμεν Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.44 | 5.00 | 5.50 | 7.09% | 3.50 | 1.30 | 5.21% | 1.50 | 2.50 | 6.25% | |
| 1.45 | 4.70 | 5.70 | 7.22% | 3.20 | 1.30 | 7.56% | 1.42 | 2.67 | 7.30% | |
| 1.42 | 4.75 | 6.00 | 7.53% | 3.33 | 1.28 | 7.54% | 1.40 | 2.71 | 7.69% | |
| 1.40 | 4.70 | 5.90 | 8.80% | 3.25 | 1.30 | 7.14% | 1.50 | 2.45 | 6.96% | |
| 1.43 | 4.80 | 5.20 | 9.09% | 3.40 | 1.26 | 8.07% | 1.38 | 2.70 | 8.68% | |
| 1.42 | 4.60 | 5.60 | 9.11% | 3.30 | 1.28 | 7.77% | 1.40 | 2.70 | 7.80% | |
*Οι αποδόσεις ενδέχεται να υπόκεινται σε αλλαγές.
**Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.45
X
5.00
2
6.00
Ράνχαϊμ - Στρόμεν Στατιστικά
Ράνχαϊμ - Στρόμεν Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Ράνχαϊμ νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ράνχαϊμ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Στρόμεν νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Στρόμεν, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία Β Νορβηγίας
Βαθμολογία
9.3/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.3
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.3
Κριτικές παικτών: 8.3
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ