ΝΟΡΚΕΠΙΝΓΚ
-
ΕΣΤΕΡ
PlatinumCars Arena (16.500)
Αίθριος
262 χλμ.
Γιασμίν Σβάρκα (Σουηδία)
Κωδ. 408
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
G/G & Over 2,5
2.25
Νόρκεπινγκ - Έστερ Προγνωστικά
Αμφότερες ήρθαν στη Σουπερέταν από την πάνω Κατηγορία και μπήκαν στο πρωτάθλημα με στόχο την άμεση επάνοδο. Παρόλα αυτά, καμία από τις δύο δεν έχει καταφέρει να πραγματοποιήσει το ξεκίνημα που θα περίμεναν οι οπαδοί της, έχουν απόσταση 7 βαθμών από την κορυφή και έχουν προβληματίσει με την εικόνα τους. Δεν εμπνέουν εμπιστοσύνη αμυντικά, το G/G με το Over 2,5 σε καλή απόδοση.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
G/G & Over 2,5
Ποντάρισμα: 10.00
Κέρδος: -10.00
2.25
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
5
0/0
Ε
5
0/0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
1
10/0
Μ
4
0/0
Μ
8
0/0
Μ
1
0/0
Μ
1
5/0
Ε
4
0/0
Νόρκεπινγκ - Έστερ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.66 | 4.45 | 4.45 | 4.93% | 2.60 | 1.49 | 5.28% | 1.56 | 2.35 | 6.24% | |
| 1.70 | 3.90 | 4.40 | 6.71% | 2.35 | 1.55 | 6.60% | 1.56 | 2.30 | 7.05% | |
| 1.70 | 3.90 | 4.20 | 7.64% | 2.35 | 1.52 | 7.70% | 1.53 | 2.35 | 7.33% | |
| 1.62 | 4.25 | 4.33 | 7.71% | 2.40 | 1.50 | 7.69% | 1.55 | 2.28 | 7.73% | |
| 1.67 | 3.90 | 4.33 | 7.93% | 2.35 | 1.57 | 5.88% | 1.62 | 2.20 | 6.70% | |
| 1.63 | 4.05 | 4.30 | 8.51% | 2.35 | 1.52 | 7.70% | 1.58 | 2.25 | 7.18% | |
| 1.64 | 3.97 | 4.20 | 9.07% | 2.45 | 1.48 | 7.74% | 1.52 | 2.37 | 7.39% | |
*Οι αποδόσεις ενδέχεται να υπόκεινται σε αλλαγές.
**Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.70
X
4.45
2
4.45
Νόρκεπινγκ - Έστερ Στατιστικά
Νόρκεπινγκ - Έστερ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Νόρκεπινγκ νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Νόρκεπινγκ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Έστερ έχασε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Έστερ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία Β Σουηδίας
Βαθμολογία
8.8/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.6
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.8
Κριτικές παικτών: 8.6
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ