ΟΝΤΕΒΟΛΝΤ
-
ΕΣΤΕΡΣΟΥΝΤ
Rimnersvallen (10.600)
Αίθριος
717 χλμ.
Φρέντρικ Αλκνάς (Σουηδία)
Κωδ. 187
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
Over 2,5
1.85
Όντεβολντ - Έστερσουντ Προγνωστικά
Αμφότερες έρχονται από νίκες την περασμένη αγωνιστική, έχουν ανεβασμένη ψυχολογία και θέλουν να συνεχίσουν με αντίστοιχο τρόπο. Η Όντεβολντ κέρδισε με 4-1 την Έρεμπρο, ενώ η Έστερσουντ επικράτησε της Σάντβικεν με 2-1. Και οι δύο ομάδες έχουν δείξει ότι αρέσκονται στο επιθετικό ποδόσφαιρο και συνηθίζουν να φέρνουν υψηλά σκορ, το Over 2,5 στο 1.85.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
Over 2,5
Ποντάρισμα: 14.00
Κέρδος: -14.00
1.85
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Τ
7
Τ
7
0/0
Α
7
Μ
4
1/0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
0
0/0
Όντεβολντ - Έστερσουντ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.07 | 3.45 | 3.60 | 4.83% | 1.91 | 1.88 | 5.26% | 1.73 | 2.04 | 6.39% | |
| 2.10 | 3.30 | 3.40 | 6.83% | 1.88 | 1.85 | 6.76% | 1.69 | 2.08 | 6.76% | |
| 2.00 | 3.30 | 3.60 | 7.48% | 1.95 | 1.85 | 5.07% | 1.67 | 2.10 | 6.98% | |
| 2.05 | 3.33 | 3.40 | 7.60% | 1.83 | 1.83 | 8.50% | 1.70 | 2.05 | 7.07% | |
| 2.10 | 3.30 | 3.30 | 7.60% | 1.85 | 1.85 | 7.50% | 1.70 | 2.05 | 7.07% | |
| 1.98 | 3.35 | 3.45 | 8.54% | 1.85 | 1.85 | 7.50% | 1.70 | 2.02 | 7.69% | |
| 1.99 | 3.29 | 3.41 | 9.07% | 1.87 | 1.83 | 7.51% | 1.69 | 2.04 | 7.57% | |
*Οι αποδόσεις ενδέχεται να υπόκεινται σε αλλαγές.
**Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.10
X
3.45
2
3.60
Όντεβολντ - Έστερσουντ Στατιστικά
Όντεβολντ - Έστερσουντ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Όντεβολντ νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Όντεβολντ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Έστερσουντ έχει φέρει 5 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Έστερσουντ, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία Β Σουηδίας
Βαθμολογία
8.8/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.6
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.8
Κριτικές παικτών: 8.6
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ