ΒΑΣΤΕΡΑΣ
-
ΓΚΑΙΣ
Hitachi Energi Arena (6.500)
Άστατος
377 χλμ.
Κάρλσον (Σουηδία)
Κωδ. 237
Βαστέρας - ΓΚΑΪΣ Προγνωστικά
Η Βαστέρας έρχεται από την ήττα με 3-0 από τη Χάμαρμπι και καλείται να επιστρέψει στις καλές εμφανίσεις και στα θετικά αποτελέσματα. Η ΓΚΑΪΣ έχει ανεβασμένη ψυχολογία μετά από την πρώτη της νίκη για φέτος κόντρα στην Έργκριτε, το ρόστερ της είναι πολύ καλύτερο από αυτό που έχει παρουσιάσει μέχρι στιγμής και η λογική λέει πως θα ανεβάσει την απόδοσή της και στη συνέχεια της σεζόν. Αμφότερες συνηθίζουν να ανοίγουν τα παιχνίδια τους, το G/G με το Over 2,5 στο 2.20.
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Δεν έχουν αναφερθεί απουσίες
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Τ
1
0/0
Α
1
5/0
Μ
17
0/0
Μ
3
1/0
Μ
2
3/0
Μ
0
2/0
Ε
2
3/1
Βαστέρας - ΓΚΑΪΣ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.10 | 3.50 | 2.25 | 5.01% | 1.89 | 1.91 | 5.00% | 1.71 | 2.08 | 6.15% | |
| 3.15 | 3.35 | 2.25 | 5.70% | 1.91 | 1.86 | 5.77% | 1.67 | 2.10 | 6.98% | |
| 3.10 | 3.35 | 2.25 | 6.15% | 1.90 | 1.85 | 6.27% | 1.67 | 2.07 | 7.57% | |
| 3.15 | 3.40 | 2.20 | 6.20% | 1.88 | 1.88 | 6.00% | 1.70 | 2.07 | 6.66% | |
| 3.10 | 3.40 | 2.22 | 6.29% | 1.90 | 1.83 | 6.78% | 1.68 | 2.05 | 7.67% | |
| 3.15 | 3.38 | 2.19 | 6.54% | 1.88 | 1.86 | 6.50% | 1.70 | 2.07 | 6.66% | |
| 3.10 | 3.30 | 2.25 | 6.55% | 1.95 | 1.85 | 5.07% | 1.67 | 2.10 | 6.98% | |
*Οι αποδόσεις ενδέχεται να υπόκεινται σε αλλαγές.
**Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
3.15
X
3.50
2
2.25
Βαστέρας - ΓΚΑΪΣ Στατιστικά
Βαστέρας - ΓΚΑΪΣ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Βαστέρας νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Βαστέρας, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα ΓΚΑΪΣ έχασε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας ΓΚΑΪΣ, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία A Σουηδίας
Βαθμολογία
8.8/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.6
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.8
Κριτικές παικτών: 8.6
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ