ΜΕΤΣ
-
ΛΟΡΙΑΝ
Stade Saint-Symphorien (30.000)
Άστατος
720 χλμ.
Ζερεμί Στινάτ (Γαλλία)
Κωδ. 538VAR
Μετς - Λοριάν Προγνωστικά
Ντέρμπι νεοφώτιστων, με τη γηπεδούχο να έχει υποβιβαστεί και μαθηματικά, ενώ η Λοριάν έκανε τρομερή σεζόν και δείχνει αποφασισμένη να τερματίσει εντός της πρώτης δεκάδας. Βελτιωμένη εσχάτως η Μετς, αλλά με την ψυχολογία που έχει, αποτέλεσμα δεν μπορεί να πάρει με τίποτα, η κυνική Λοριάν δείχνει πιο κοντά σε αυτό το σενάριο και υπό αυτή τη λογική, μπορεί να παιχτεί το διπλό, χωρίς να τρελαινόμαστε κιόλας.
Μετς - Λοριάν Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Τ
4
0/0
Α
3
13/0
Α
1
3/0
Μ
0
0/0
Μ
7
5/0
Μ
1
0/0
Ε
34
0/0
Ε
1
0/0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
1
24/0
Α
0
23/0
Μ
3
28/2
Μ
1
0/0
Μετς - Λοριάν Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.92 | 3.80 | 2.34 | 3.19% | 2.28 | 1.65 | 4.27% | 1.55 | 2.43 | 5.36% | |
| 2.95 | 3.60 | 2.35 | 4.06% | 2.30 | 1.63 | 4.61% | 1.55 | 2.40 | 5.82% | |
| 2.95 | 3.50 | 2.37 | 4.46% | 2.25 | 1.65 | 4.81% | 1.50 | 2.47 | 6.68% | |
| 2.88 | 3.75 | 2.30 | 4.64% | 2.20 | 1.67 | 5.06% | 1.53 | 2.38 | 6.87% | |
| 2.95 | 3.52 | 2.34 | 4.80% | 2.25 | 1.57 | 7.53% | 1.48 | 2.45 | 7.74% | |
| 3.14 | 3.60 | 2.20 | 4.83% | 2.22 | 1.66 | 5.02% | 1.57 | 2.30 | 6.69% | |
| 2.85 | 3.60 | 2.30 | 5.97% | 2.40 | 1.58 | 4.72% | 1.49 | 2.55 | 5.95% | |
*Οι αποδόσεις ενδέχεται να υπόκεινται σε αλλαγές.
**Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
3.14
X
3.80
2
2.37
Μετς - Λοριάν Στατιστικά
Μετς - Λοριάν Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Μετς έχει φέρει 4 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μετς, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Λοριάν έχασε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Λοριάν, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
8.8/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.6
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.8
Κριτικές παικτών: 8.6
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ