Σάμροκ Ρόβερς
Πρέμιερ Ιρλανδίας
Κωδικός Κουπονιού: 192
Σάμροκ Ρόβερς

ΣΑΜΡΟΚ ΡΟΒΕΡΣ - ΓΚΑΛΓΟΥΕΙ

Γκάλγουεϊ
2 - 0
Τέλος Αγώνα
Top αποδόσεις
field
Tallaght Stadium (10.500)
weather
Καιρός: Ψυχρός
distance
178 χλμ. (απόσταση)
Σάμροκ Ρόβερς - Γκάλγουεϊ
Σάμροκ Ρόβερς - Γκάλγουεϊ
ΕΕΕΠ | 21+
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Σάμροκ Ρόβερς - Γκάλγουεϊ Προγνωστικά

Μάνος Κασσωτάκης
Εκτίμηση από Μάνος Κασσωτάκης
Δίκαιο φαβορί οι γηπεδούχοι, αναμενόμενα μικρή η απόδοση του άσου. Η Γκάλγουεϊ δύσκολα θα εμφανιστεί τόσο ευάλωτη αμυντικά όσο στο ματς με τη Γουότερφορντ, αναμένεται να παίξει κλειστά πηγαίνοντας το ματς στη δύναμη. Θα συνδυάσουμε τον άσο με το Under 4,5 περιμένοντας να μην ξεφύγει το σκορ.
1 & Under 4,5
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Σάμροκ Ρόβερς

Κατάταξη: 1η

Γκάλγουεϊ

Κατάταξη: 7η

10 Goal/Goal 13
13 Over 1.5 14
8 Over 2.5 9

Σύγκριση αποδόσεων

Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.61
X
3.75
2
6.60

Αναλύσεις Ομάδων

Σάμροκ Ρόβερς
Κατάταξη: 1η
?
Ι
Ν
Ι
Ν
Η
Ι
Φόρμα ομάδας
  • Aήττητη στα 11 εντός με Γκάλγουεϊ (7-4-0)
  • Ν/G τα 5 στα 8 τελευταία
  • Under 2,5 τα 6 στα 8 τελευταία

Ανάλυση

Έμεινε στο 0-0 στην έδρα της Ντροχέντα τη Δευτέρα και έχασε την ευκαιρία να μειώσει τη διαφορά από την πρωτοπόρο Μποέμιανς, παραμένει στο -5 από την κορυφή. «Δεν ήμασταν στα καλύτερα μας, συμβαίνει μερικές φορές όταν παίζεις Παρασκευή-Δευτέρα, αφήσαμε δύο βαθμούς, αφήνουμε και τον αγώνα πίσω μας και προχωράμε» τα λόγια του προπονητή Στίβεν Μπράντλεϊ. Παραμένουν τραυματίες ο μεσοεπιθετικός Μάντριου και οι επιθετικοί Κοβαλέβσκις και Γκάφνεϊ. Ο αμυντικός Κλίαρι θα μείνει 2-3 βδομάδες ακόμα εκτός αγώνων. Ο δυναμικός μέσος Γουότς χτύπησε στο ματς της Δευτέρας και αναμένεται να προφυλαχτεί. Παραμένει αμφίβολος ο αμυντικός Βασένιν. Επιστρέφει ο σημαντικός αμυντικός Λόπες που εξέτισε την ποινή του.
Γκάλγουεϊ
Κατάταξη: 7η
?
Ν
Η
Ι
Η
Ν
Ι
Φόρμα ομάδας
  • Under 2,5 τα 5 τελευταία με Σάμροκ Ρόβερς
  • Στα 2-3 G τα 6/9 τελευταία με Σάμροκ Ρόβερς
  • Under 2,5 τα 5/7 φετινά

Ανάλυση

Kατάφερε να επικρατήσει με 4-3 της Γουότερφορντ και βρέθηκε στο +4 από την επικίνδυνη ζώνη. Προηγήθηκε στο 11' με το γκολ του Τγουάρντεκ, για να ισοφαριστεί στο 36' από το γκολ του Φακινέρι και να δεχτεί ένα ακόμα γκολ δύο λεπτά αργότερα από τον Άμοντ. Ασυνήθιστη κατάσταση για την συμπαγή φέτος Γκάλγουεϊ που ισοφάρισε στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου με το πέναλτι του Χάρλεϊ. Ο Τγουάρντεκ της έδωσε ξανά το προβάδισμα στο 61' και αυτή τη φορά όχι μόνο το κράτησε αλλά πέτυχε ακόμα ένα τέρμα στο 90' με τον νεοαποκτηθέντα Πιερό. Το γκολ του Γάλλου φάνηκε να σφραγίζει τη νίκη, η Γουότερφορντ όμως μείωσε στο 92' με το πέναλτι του Λόνεργκαν κάνοντας δραματικά τα τελευταία λεπτά. Τραυματίας ο επιθετικός ΜακΓκίνες

Επιστροφές - Απουσίες

Σάμροκ Ρόβερς
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
Dan Cleary
Τραυματίας
3
2
13/3
Α
Egor Vassenin
Αμφίβολος
3
2
0/0
Α
Roberto Lopes
Επιστρέφει
4
1
1/1
Μ
Daniel Mandroiu
Τραυματίας
4
7
9/0
Μ
Dylan Watts
Τραυματίας
3
0
1/0
Ε
Max Kovalevskis
Τραυματίας
3
7
0/0
Ε
Rory Gaffney
Τραυματίας
3
7
14/7
Γκάλγουεϊ
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Ε
Dara McGuinness
Τραυματίας
3
7
2/0
Betting Facts
Σάμροκ Ρόβερς
Η ομάδα Σάμροκ Ρόβερς νίκησε 7 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Σάμροκ Ρόβερς
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σάμροκ Ρόβερς, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Γκάλγουεϊ
Η ομάδα Γκάλγουεϊ έχει φέρει 4 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Γκάλγουεϊ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Γκάλγουεϊ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ

Βαθμολογία

# ΟΜΑΔΑ Β ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ +/- ΦΟΡΜΑ
1
Σάμροκ Ρόβερς
Σάμροκ Ρόβερς
47 24 14 5 5 38-21 +17 Ν Η Ν Ι Ν
2
Μποέμιανς
40 24 11 7 6 38-27 +11 Ν Η Η Ν Ν
3
Σεντ Πάτρικς
38 22 11 5 6 35-19 +16 Ι Η Ν Ν Η
4
Νταντάλκ
Νταντάλκ
35 22 9 8 5 36-32 +4 Ι Ν Ν Ν Η
5
Σέλμπουρν
Σέλμπουρν
31 23 7 10 6 33-34 -1 Ι Ν Ι Η Ι
6
Ντέρι
Ντέρι
29 24 6 11 7 30-27 +3 Η Ν Η Ι Ν
7
Γκάλγουεϊ
24 21 6 6 9 29-34 -5 Η Ι Η Ν Η
8
Ντρόχεντα
22 22 5 7 10 27-38 -11 Ι Ι Η Ι Η
9
Σλίγκο Ρόβερς
20 22 5 5 12 17-35 -18 Ν Η Η Η Ι
10
Γουότερφορντ
Γουότερφορντ
17 22 3 8 11 28-44 -16 Η Ι Ν Η Ν
  Champions League Qualification   Conference League Qualification   Relegation Playoff   Relegation
# ΟΜΑΔΑ Β ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ +/- ΦΟΡΜΑ
1
Σάμροκ Ρόβερς
Σάμροκ Ρόβερς
29 12 9 2 1 22-9 +13 Ν Η Ν Ι Ν
2
Σεντ Πάτρικς
25 11 8 1 2 24-6 +18 Ν Ν Η Ν Ν
3
Νταντάλκ
Νταντάλκ
20 11 6 2 3 20-13 +7 Η Η Ν Ν Η
4
Ντέρι
Ντέρι
20 12 5 5 2 19-12 +7 Ι Ι Ι Ν Ν
5
Μποέμιανς
17 12 4 5 3 16-14 +2 Ι Ν Η Η Ν
6
Ντρόχεντα
14 11 3 5 3 14-14 0 Ν Ν Ι Ι Ι
7
Γκάλγουεϊ
14 10 4 2 4 16-18 -2 Ι Η Η Η Ν
8
Γουότερφορντ
Γουότερφορντ
12 11 2 6 3 14-14 0 Ι Ι Ν Ν Η
9
Σλίγκο Ρόβερς
12 11 3 3 5 11-18 -7 Ν Ι Η Η Ι
10
Σέλμπουρν
Σέλμπουρν
11 12 2 5 5 16-21 -5 Ι Ν Ι Ν Η
  Champions League Qualification   Conference League Qualification   Relegation   Relegation Playoff
# ΟΜΑΔΑ Β ΑΓ Ν Ι Η ΓΚΟΛ +/- ΦΟΡΜΑ
1
Μποέμιανς
23 12 7 2 3 22-13 +9 Ν Ν Ν Η Ν
2
Σέλμπουρν
Σέλμπουρν
20 11 5 5 1 17-13 +4 Ι Ν Ι Ι Ι
3
Σάμροκ Ρόβερς
Σάμροκ Ρόβερς
18 12 5 3 4 16-12 +4 Ν Η Ν Η Ν
4
Νταντάλκ
Νταντάλκ
15 11 3 6 2 16-19 -3 Η Ι Ι Ν Ν
5
Σεντ Πάτρικς
13 11 3 4 4 11-13 -2 Ι Ι Ι Η Η
6
Γκάλγουεϊ
10 11 2 4 5 13-16 -3 Ι Ι Ν Ι Η
7
Ντέρι
Ντέρι
9 12 1 6 5 11-15 -4 Η Ι Η Η Ι
8
Ντρόχεντα
8 11 2 2 7 13-24 -11 Η Η Η Η Η
9
Σλίγκο Ρόβερς
8 11 2 2 7 6-17 -11 Η Ι Ν Η Η
10
Γουότερφορντ
Γουότερφορντ
5 11 1 2 8 14-30 -16 Η Η Η Ι Ν
  Conference League Qualification   Champions League Qualification   Relegation Playoff   Relegation
# ΠΑΙΚΤΗΣ ΓΚΟΛ
2
Martin, John
6
2
Wood, Harry
6
6
Burke, Graham
5
14
Noonan, Michael
3
14
Kelly, Daniel
3
14
McGovern, John
3
14
Lopes, Pico
3
29
Watts, Dylan
2
29
Brennan, Adam
2
29
Healy, Matthew
2
29
Henry-Francis, Jack
2
29
Greene, Aaron
2
29
Grant, Daniel
2
50
Coote, Ali
1
50
Byrne, Jack
1
50
Sobowale, Tunmise
1
50
Boyd, Sean
1
50
Barrett, Patrick
1
50
McInroy, Kerr
1
50
Bone, Samuel
1
50
Ibsen Rossi, Zeno
1
50
Asamoah, Maleace
1
Βαθμολογία
8.6/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
check_3c
Αποδόσεις/Αγορές:      8.4
check_3c
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.2
check_3c
Κριτικές παικτών:        7.4
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ