AVS ΦΟΥΤΜΠΟΛ ΣΑΝΤ
-
ΕΣΤΡΕΛΑ ΑΜΑΔΟΡΑ
Estádio Clube Desportivo das Aves (8.560)
Αίθριος
350 χλμ.
Έλντερ Καρβάλιο (Πορτογαλία)
Κωδ. 395VAR
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
G/G
1.87
AVS Φούτμπολ Σαντ - Εστρέλα Αμαδόρα Προγνωστικά
Αβες και Εστρέλα Αμαδόρα δεν... φημίζονται για την καλή αμυντική τους λειτουργίας, κάτι που φαίνεται και από τα γκολ που έχουν δεχτεί στο πρωτάθλημα. Ειδικά οι γηπεδούχοι έχουν τη χειρότερη άμυνα με 57 γκολ. Μπορεί η Εστρέλα να είναι σε καλύτερη κατάσταση, αλλά θα αντιμετωπίσει μια ομάδα που δεν έχει να χάσει τίποτα και θα παίξει σίγουρα επιθετικά. Είναι πιθανό το G/G στην αναμέτρηση, καθώς είναι ρίσκο να ποντάρουμε σε κάποιο σημείο για νίκη ή ισοπαλία.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
G/G
Ποντάρισμα: 10.00
Κέρδος: -10.00
1.87
AVS Φούτμπολ Σαντ - Εστρέλα Αμαδόρα Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
0
0/0
Μ
1
26/2
Ε
3
1/1
Ε
5
0/0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
2
16/0
Α
2
0/0
Α
1
Α
0
23/0
Α
18
0/0
Ε
0
8/0
Ε
0
13/3
AVS Φούτμπολ Σαντ - Εστρέλα Αμαδόρα Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.90 | 3.25 | 2.58 | 3.86% | 1.87 | 1.95 | 4.54% | 1.73 | 2.10 | 5.14% | |
| 2.82 | 3.25 | 2.57 | 4.89% | 1.87 | 1.95 | 4.54% | 1.70 | 2.07 | 6.66% | |
| 2.80 | 3.25 | 2.55 | 5.39% | 1.84 | 1.92 | 6.04% | 1.69 | 2.08 | 6.76% | |
| 2.55 | 3.20 | 2.80 | 5.82% | 1.75 | 2.05 | 5.59% | 1.75 | 2.00 | 6.67% | |
| 2.80 | 3.25 | 2.50 | 6.09% | 1.81 | 1.92 | 6.83% | 1.71 | 2.00 | 7.82% | |
| 2.80 | 3.25 | 2.50 | 6.09% | 1.82 | 1.93 | 6.33% | ||||
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.90
X
3.25
2
2.80
AVS Φούτμπολ Σαντ - Εστρέλα Αμαδόρα Στατιστικά
AVS Φούτμπολ Σαντ - Εστρέλα Αμαδόρα Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα AVS Φούτμπολ Σαντ νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας AVS Φούτμπολ Σαντ, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Εστρέλα Αμαδόρα έχασε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Εστρέλα Αμαδόρα, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
8.8/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.6
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.8
Κριτικές παικτών: 8.6
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ