ΦΟΡΤΑΛΕΖΑ CEIF
-
ΜΠΟΓΙΑΚΑ ΤΣΙΚΟ
Estadio Metropolitano de Techo (7.800)
Ψυχρός
145 χλμ.
Ντ. Ουλόα
Κωδ. 641VAR
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
2 (+1.25 Α.Η.)
1.85
Φορταλέζα CEIF - Μπογιακά Τσικό Προγνωστικά
Σαν ομάδες είναι μικρά -ποδοσφαιρικά- μεγέθη, με τη Φορταλέσα να διαθέτει σαφώς μεγαλύτερη ποιότητα και πιο αξιόλογο προπονητή στην άκρη του πάγκου. Δικαίως φέρει την ταμπέλα του φαβορί αλλά ως εκεί. Η Μπογιακά Τσικό δίνει μάχη για τη ζωή της, είναι εντός επικίνδυνης ζώνης στον ειδικό πίνακα υποβιβασμού και με διαφορά από τη ζώνη ασφαλείας, άρα χρειάζεται βαθμούς και στα λεγόμενα «δύσκολα» ματς. Οι συνθήκες γνώριμες, εδρεύει στα 2.800 μέτρα και παίζει απόψε στα 2.650, οφείλει να τα δώσει όλα, το ασιατικό χάντικαπ υπέρ της εμπεριέχει αξία και ρίσκο.
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
2 (+1.25 Α.Η.)
Ποντάρισμα: 5.00
Κέρδος: +2.13
1.85
Φορταλέζα CEIF - Μπογιακά Τσικό Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.75 | 3.10 | 5.75 | 6.36% | 1.57 | 2.35 | 5.88% | 2.25 | 1.57 | 7.53% | |
| 1.76 | 3.20 | 5.25 | 6.64% | 1.52 | 2.45 | 6.20% | 2.25 | 1.60 | 6.49% | |
| 1.75 | 3.33 | 5.00 | 6.69% | 1.47 | 2.50 | 7.43% | 2.40 | 1.50 | 7.69% | |
| 1.75 | 3.20 | 5.30 | 6.77% | 1.50 | 2.50 | 6.25% | 2.30 | 1.55 | 7.40% | |
| 1.70 | 3.20 | 5.30 | 8.21% | 2.45 | 1.50 | 6.96% | 2.25 | 1.55 | 8.22% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.76
X
3.33
2
5.75
Φορταλέζα CEIF - Μπογιακά Τσικό Στατιστικά
Φορταλέζα CEIF - Μπογιακά Τσικό Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Φορταλέζα CEIF έχει φέρει 7 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Φορταλέζα CEIF, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Μπογιακά Τσικό έχασε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μπογιακά Τσικό, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ