ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
G/G
1.97
Γκάλγουεϊ - Ντροχέντα Προγνωστικά
Δύσκολη πρεμιέρα και για τις δύο ομάδες, δεν θα καθορίσει βέβαια τη σεζόν τους, ένα θετικό ξεκίνημα όμως είναι πάντα ευπρόσδεκτο. Η Γκάλγουεϊ φαίνεται να θέλει περισσότερο χρόνο για να μονταριστεί, μπορεί πάντως να σκοράρει. G/G.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
G/G
Ποντάρισμα: 10.00
Κέρδος: -10.00
1.97
Απουσίες - Επιστροφές
Γκάλγουεϊ - Ντροχέντα Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.35 | 3.10 | 3.20 | 5.71% | 1.60 | 2.20 | 7.37% | 1.95 | 1.75 | 7.77% | |
| 2.35 | 3.05 | 3.25 | 5.76% | 1.55 | 2.35 | 6.60% | 2.00 | 1.72 | 7.53% | |
| 2.36 | 3.00 | 3.10 | 7.38% | 1.60 | 2.20 | 7.37% | 1.90 | 1.80 | 7.57% | |
| 2.30 | 3.05 | 3.15 | 7.42% | 1.62 | 2.15 | 7.61% | 1.87 | 1.83 | 7.51% | |
| 2.20 | 3.00 | 3.25 | 8.72% | 1.62 | 2.25 | 5.81% | 1.95 | 1.80 | 6.40% | |
*Οι αποδόσεις ενδέχεται να υπόκεινται σε αλλαγές.
**Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.36
X
3.10
2
3.25
Γκάλγουεϊ - Ντροχέντα Στατιστικά
Γκάλγουεϊ - Ντροχέντα Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Γκάλγουεϊ έχασε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Γκάλγουεϊ, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Ντροχέντα έχασε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ντροχέντα, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία Πρέμιερ Ιρλανδίας
Βαθμολογία
8.6/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.4
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.2
Κριτικές παικτών: 7.4
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ