ΚΑΤΑΝΤΖΑΡΟ
-
ΣΑΜΠΝΤΟΡΙΑ
Stadio Nicola Ceravolo (14.650)
Βροχή
1.089 χλμ.
Σιμόνε Σότσα
Κωδ. 484VAR
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
Over 2,5
2.43
Καταντζάρο - Σαμπντόρια Προγνωστικά
Η Καταντζάρο ξεπερνάει κάθε προσδοκία με την πορεία της και δείχνει ικανή να παγιωθεί στα υψηλά στρώματα της κατάταξης. Η Σαμπντόρια… εκνευρίζει με το γεγονός ότι εκτός έδρας μπορεί να χαρακτηριστεί έως και ανύπαρκτη, αλλά εσχάτως σκοράρει πιο εύκολα μακριά από τη Γένοβα.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
Over 2,5
Ποντάρισμα: 10.00
Κέρδος: -10.00
2.43
Καταντζάρο - Σαμπντόρια Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
0
0/0
Μ
1
11/0
Μ
1
7/0
Μ
0
6/0
Ε
4
5/0
Ε
1
1/0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
20
Α
20
Α
2
11/0
Α
0
13/2
Μ
4
0/0
Μ
0
1/0
Μ
0
7/0
Μ
0
9/0
Μ
0
13/1
Καταντζάρο - Σαμπντόρια Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.47 | 2.95 | 3.25 | 4.90% | 1.62 | 2.30 | 4.95% | 1.87 | 1.87 | 6.50% | |
| 2.49 | 2.95 | 3.20 | 5.04% | 1.58 | 2.36 | 5.36% | 1.94 | 1.81 | 6.36% | |
| 2.45 | 3.00 | 3.10 | 6.02% | 1.62 | 2.25 | 5.81% | 1.95 | 1.80 | 6.40% | |
| 2.45 | 2.95 | 3.15 | 6.07% | 1.62 | 2.25 | 5.81% | 1.85 | 1.85 | 7.50% | |
| 2.45 | 2.90 | 3.15 | 6.58% | 1.57 | 2.25 | 7.53% | 1.87 | 1.83 | 7.51% | |
| 2.71 | 2.85 | 2.85 | 6.61% | 1.52 | 2.54 | 4.91% | 2.07 | 1.71 | 6.36% | |
*Οι αποδόσεις ενδέχεται να υπόκεινται σε αλλαγές.
**Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.71
X
3.00
2
3.25
Καταντζάρο - Σαμπντόρια Στατιστικά
Καταντζάρο - Σαμπντόρια Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Καταντζάρο έχασε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Καταντζάρο, έχει επαληθευτεί 4 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Σαμπντόρια έχασε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σαμπντόρια, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
9.5/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.2
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 8.1
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ