Σχόλια αγώνα:
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
2 & Under 3,5
1.81
Μπενίν - Σενεγάλη Προγνωστικά
Tο Μπενίν μετά τα χθεσινά αποτελέσματα εξασφάλισε σίγουρα την παρουσία του στην επόμενη φάση ως μία από τις τέσσερις καλύτερες τρίτες των ομίλων. Η Σενεγάλη δεν μπόρεσε να δώσει συνέχεια στα νικηφόρα αποτελέσματα κόντρα στη Λ.Δ. Κονγκό, όμως στατιστικά δεν περιμένουμε να σπαταλήσει ξανά τόσες ευκαιρίες. Παίζεται το διπλό σε συνδυασμό με το Under 3,5.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
2 & Under 3,5
Ποντάρισμα: 8.00
Κέρδος: +6.48
1.81
Απουσίες - Επιστροφές
Μπενίν - Σενεγάλη Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.00 | 5.20 | 1.31 | 4.45% | 1.91 | 1.91 | 4.50% | 2.52 | 1.51 | 5.58% | |
| 11.75 | 5.20 | 1.29 | 5.00% | 1.91 | 1.90 | 4.75% | 2.55 | 1.47 | 6.75% | |
| 14.00 | 5.40 | 1.25 | 5.36% | 1.90 | 1.90 | 5.00% | 2.60 | 1.45 | 6.91% | |
| 11.00 | 5.25 | 1.28 | 5.89% | 1.90 | 1.90 | 5.00% | 2.50 | 1.50 | 6.25% | |
| 12.00 | 5.33 | 1.26 | 6.07% | 1.83 | 1.83 | 8.50% | 2.60 | 1.45 | 6.91% | |
| 11.25 | 5.10 | 1.28 | 6.21% | 1.90 | 1.86 | 6.01% | 2.50 | 1.49 | 6.64% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
14.00
X
5.40
2
1.31
Μπενίν - Σενεγάλη Στατιστικά
Μπενίν - Σενεγάλη Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Μπενίν έχασε 3 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μπενίν, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Σενεγάλη νίκησε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σενεγάλη, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
8.8/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.6
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.8
Κριτικές παικτών: 8.6
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
4ος όμιλος - Τελευταία αγωνιστική. Προκρίνονται οι δύο πρώτες των ομίλων και οι 4 καλύτερες τρίτες. Κριτήρια ισοβαθμίας: 1) Βαθμοί στα μεταξύ τους, 2) Διαφορά τερμάτων στα μεταξύ τους, 3) Καλύτερη επίθεση στα μεταξύ τους, 4) Συνολική διαφορά τερμάτων, 5) Συνολικά καλύτερη επίθεση, 6) Κλήρωση. Σε ουδέτερο.