Τσέστερφιλντ - Μπάρνετ Προγνωστικά
Τόσο η Τσέστερφιλντ όσο και η Μπαρνέτ διεκδικούν μία θέση στα πλέι οφ. Προέρχονται, μεσοβδόμαδα, από θετικά αποτελέσματα, περισσότερο μάλιστα η φιλοξενούμενη και χρειάζονται το «τρίποντο». Καλές ομάδες, θα στραφούμε στα γκολ και στο εύρος των 2-3 G.
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
23
Α
1
4/0
Μ
18
4/0
Μ
1
10/1
Μ
1
0/0
Ε
10
11/4
Ε
3
0/0
Ε
3
20/3
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Μ
3
8/1
Τσέστερφιλντ - Μπάρνετ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.05 | 3.55 | 2.26 | 4.95% | 1.97 | 1.82 | 5.40% | 1.66 | 2.15 | 6.33% | |
| 3.10 | 3.45 | 2.25 | 5.38% | 1.93 | 1.84 | 5.80% | 1.67 | 2.10 | 6.98% | |
| 3.00 | 3.60 | 2.20 | 6.16% | 1.94 | 1.80 | 6.63% | 1.66 | 2.10 | 7.29% | |
| 3.05 | 3.40 | 2.25 | 6.23% | 1.91 | 1.83 | 6.54% | 1.65 | 2.10 | 7.60% | |
| 3.10 | 3.40 | 2.20 | 6.65% | 1.95 | 1.85 | 5.07% | 1.67 | 2.10 | 6.98% | |
| 3.00 | 3.50 | 2.17 | 7.40% | 1.90 | 1.80 | 7.57% | 1.67 | 2.07 | 7.57% | |
*Οι αποδόσεις ενδέχεται να υπόκεινται σε αλλαγές.
**Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
3.10
X
3.60
2
2.26
Τσέστερφιλντ - Μπάρνετ Στατιστικά
Τσέστερφιλντ - Μπάρνετ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Τσέστερφιλντ νίκησε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Τσέστερφιλντ, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Μπάρνετ νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μπάρνετ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
9.3/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.3
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.3
Κριτικές παικτών: 8.3
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ