ΜΙΝΤΙΛΑΝΤ
-
ΓΚΕΝΚ
«MCH Arena» (11.800)
Ψυχρός
836 χλμ.
Βασιλης Φωτιάς (Ελλάδα)
Κωδ. 898VAR
Σχόλια αγώνα:
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
1Χ & G/G
1.88
Μίντιλαντ - Γκενκ Προγνωστικά
Η Μίντιλαντ έχει παρουσιάσει εξαιρετικό πρόσωπο στο Γιουρόπα Λιγκ, έχει κερδίσει τα 4 από τα 5 παιχνίδια της και βρίσκεται σε ισοβαθμία στην κορυφή. Είναι πολύ ισχυρή στην έδρα της, δεν έχει χάσει ούτε ένα ματς σε όλη τη χρονιά και θέλει να συνεχίσει αυτό το σερί ώστε να μείνει στην 8άδα. Η Γκενκ έρχεται από δύο απανωτά αρνητικά αποτελέσματα στο πρωτάθλημα, είναι στο όριο της 8αδας και δεν έχει περιθώρια απωλειών αν θέλει να έχει πιθανότητες για απευθείας πρόκριση. Φαβορί η Μίντιλαντ, ωστόσο αν δεν παίξει ο Φρανκουλίνο θα είναι σημαντική απώλεια. Το 1Χ & G/G στο 1.88.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
1Χ & G/G
Ποντάρισμα: 10.00
Κέρδος: -10.00
1.88
Μίντιλαντ - Γκενκ Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
13
7/1
Μ
3
15/3
Ε
11
5/0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
4
5/0
Α
6
4/1
Ε
11
3/0
Ε
0
7/0
Μίντιλαντ - Γκενκ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.72 | 4.30 | 4.60 | 3.04% | 2.46 | 1.57 | 4.16% | 1.57 | 2.39 | 5.24% | |
| 1.70 | 4.20 | 4.50 | 4.63% | 2.45 | 1.57 | 4.32% | 1.57 | 2.30 | 6.69% | |
| 1.68 | 4.20 | 4.50 | 5.26% | 2.35 | 1.55 | 6.60% | 1.58 | 2.30 | 6.34% | |
| 1.70 | 4.20 | 4.33 | 5.42% | 2.38 | 1.57 | 5.40% | 1.57 | 2.25 | 7.53% | |
| 1.74 | 4.00 | 4.20 | 5.91% | 2.25 | 1.57 | 7.53% | 1.62 | 2.25 | 5.81% | |
| 1.82 | 3.70 | 4.00 | 6.52% | 2.15 | 1.66 | 6.33% | 1.60 | 2.20 | 7.37% | |
*Οι αποδόσεις ενδέχεται να υπόκεινται σε αλλαγές.
**Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.82
X
4.30
2
4.60
Μίντιλαντ - Γκενκ Στατιστικά
Μίντιλαντ - Γκενκ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Μίντιλαντ νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μίντιλαντ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Γκενκ έχασε 3 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Γκενκ, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
9.5/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.2
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 8.1
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
League Phase – 6η Αγωνιστική. Στους «16» προκρίνονται οι ομάδες «1-8» της βαθμολογίας, ενώ οι ομάδες «9-24» συνεχίζουν στα πλέι οφ. Κριτήρια ισοβαθμίας: 1) Διαφορά τερμάτων, 2) Καλύτερη επίθεση, 3) Καλύτερη εκτός έδρας επίθεση, 4) Περισσότερες νίκες, 5) Περισσότερες εκτός έδρας νίκες, 6) Ματς με αντιπάλους της League Phase (Βαθμοί, Διαφορά τερμάτων, Καλύτερη επίθεση), 7) Λιγότεροι βαθμοί ποινής, 8) Βαθμολογία στο Ranking της UEFA.