Σχόλια αγώνα:
Μακεδονικός - Καβάλα Προγνωστικά
Με την πλάτη στον τοίχο ο Μακεδονικός, αντιμετωπίζει το ματς ως τελικό και η νίκη είναι μονόδρομος, αν θέλει να έχει ρεαλιστικές ελπίδες παραμονής στην κατηγορία. Η Καβάλα έχει βελτιωθεί με τον Γιάννη Τάτση στον πάγκο της, αλλά μένει να φανεί αν θα μπορέσει και εκτός έδρας να πάρει βαθμούς. Δύσκολα θα σπάσει το Under 2,5.
Μακεδονικός - Καβάλα Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.40 | 3.10 | 2.15 | 7.56% | 1.50 | 2.50 | 6.25% | ||||
| 3.65 | 3.05 | 2.05 | 8.23% | 1.45 | 2.52 | 7.96% | 2.20 | 1.57 | 8.38% | |
| 3.55 | 3.10 | 2.05 | 8.43% | 1.49 | 2.50 | 6.64% | 2.15 | 1.63 | 7.29% | |
| 3.35 | 2.95 | 2.14 | 9.48% | 1.41 | 2.55 | 9.20% | 2.18 | 1.57 | 8.73% | |
| 3.65 | 3.00 | 2.00 | 9.69% | 1.45 | 2.60 | 6.91% | 2.30 | 1.55 | 7.40% | |
| 3.33 | 3.00 | 2.10 | 9.90% | 1.45 | 2.54 | 7.69% | 2.20 | 1.60 | 7.37% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
3.65
X
3.10
2
2.15
Μακεδονικός - Καβάλα Στατιστικά
Μακεδονικός - Καβάλα Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Μακεδονικός έχασε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μακεδονικός, έχει επαληθευτεί 4 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Καβάλα νίκησε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Καβάλα, έχει επαληθευτεί 4 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
9.5/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.2
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 8.1
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βόρειος όμιλος.