ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
1 (-1.25 Α.Η.)
1.95
Μελγάρ - Σπορτ Ουανκάγιο Προγνωστικά
Η Μελγάρ θέλει πάση θυσία τη νίκη και ελπίζει να είχε απώλεια βαθμών η Κριστάλ νωρίτερα. Έχει λιγότερα ματς σε σχέση με τον ανταγωνισμό ψάχνει το 2/2 στα δυο εναπομείναντα παιχνίδια, μήπως προλάβει να μπει στην τετράδα της κανονικής περιόδου, πράγμα δύσκολο. Η Σπορτ ψάχνει βαθμούς για να διατηρηθεί εντός ζώνης Σουνταμερικάνα. Ωστόσο, από τις ορέξεις των γηπεδούχων θα κριθεί το τελικό σκορ και τασσόμαστε υπέρ τους, στη λογική μιας ευρείας νίκης τους.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
1 (-1.25 Α.Η.)
Ποντάρισμα: 5.00
Κέρδος: +4.75
1.95
Μελγάρ - Σπορτ Ουανκάγιο Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.42 | 4.50 | 7.00 | 6.48% | 2.16 | 1.64 | 6.78% | 1.80 | 1.86 | 8.52% | |
| 1.48 | 4.00 | 6.50 | 7.37% | 2.15 | 1.67 | 6.01% | 1.80 | 1.91 | 7.33% | |
| 1.42 | 4.30 | 7.00 | 7.38% | 2.13 | 1.63 | 7.66% | 1.78 | 1.92 | 7.63% | |
| 1.47 | 3.95 | 6.40 | 8.23% | 2.12 | 1.65 | 7.21% | 1.75 | 1.98 | 7.10% | |
| 1.41 | 4.45 | 6.40 | 8.27% | 2.07 | 1.64 | 8.50% | 1.79 | 1.87 | 8.54% | |
| 1.48 | 4.15 | 5.75 | 8.30% | 2.08 | 1.60 | 9.57% | 1.72 | 1.91 | 9.50% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.48
X
4.50
2
7.00
Μελγάρ - Σπορτ Ουανκάγιο Στατιστικά
Μελγάρ - Σπορτ Ουανκάγιο Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Μελγάρ νίκησε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μελγάρ, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Σπορτ Ουανκάγιο νίκησε 8 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σπορτ Ουανκάγιο, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ