Ελσίνκι - Σεϊναγιόεν Προγνωστικά
Μονόπλευρο το βαθμολογικό ενδιαφέρον, με τη Σεϊναγιόεν να βρίσκεται κοντά στην κορυφή. Βέβαια, δεν έχουν σβηστεί εντελώς οι παιδικές ασθένειες, μια και στο προηγούμενο δέχτηκε φτηνά γκολ. Η Κυπελλούχος Ελσίνκι θα παίξει για το καλύτερο δυνατό πλασάρισμα, ενώ ως το φινάλε αναμένεται να πάρουν χρόνο συμμετοχής αρκετοί παίκτες. G/G & Over 2,5
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
2
0/0
Α
0
21/2
Μ
1
0/0
Ε
2
2/1
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
0
0/0
Ελσίνκι - Σεϊναγιόεν Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.00 | 4.20 | 3.10 | 5.72% | 2.75 | 1.42 | 6.35% | 1.40 | 2.85 | 6.12% | |
| 2.00 | 4.10 | 3.15 | 5.78% | 2.80 | 1.42 | 5.78% | 1.40 | 2.70 | 7.80% | |
| 2.05 | 3.95 | 3.05 | 6.44% | 2.75 | 1.42 | 6.35% | 1.39 | 2.77 | 7.44% | |
| 2.05 | 4.20 | 2.90 | 6.61% | 2.80 | 1.38 | 7.56% | 1.40 | 2.71 | 7.69% | |
| 2.00 | 4.20 | 3.00 | 6.67% | 2.88 | 1.40 | 5.79% | 1.40 | 2.75 | 7.23% | |
| 1.96 | 3.99 | 2.95 | 9.08% | 2.80 | 1.38 | 7.56% | 1.38 | 2.80 | 7.56% | |
*Οι αποδόσεις ενδέχεται να υπόκεινται σε αλλαγές.
**Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.05
X
4.20
2
3.15
Ελσίνκι - Σεϊναγιόεν Στατιστικά
Ελσίνκι - Σεϊναγιόεν Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Ελσίνκι νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ελσίνκι, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Σεϊναγιόεν έχασε 3 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σεϊναγιόεν, έχει επαληθευτεί 4 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία A Φινλανδίας
Βαθμολογία
8.6/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.4
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.2
Κριτικές παικτών: 7.4
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Γκρουπ πρωταθλητή. Κριτήρια ισοβαθμίας: α) Διαφορά τερμάτων, β) Καλύτερη επίθεση, γ1) μεταξύ τους ματς (βαθμοί, διαφορά τερμάτων, αριθμός τερμάτων σε όλα τα εναπομείναντα παιχνίδια ανάμεσα στις δύο ομάδες που ισοβάθμησαν), δ) μεταξύ τους παιχνίδια, ε) κλήρωση