ΚΑΤΑΝΤΖΑΡΟ
-
ΠΑΛΕΡΜΟ
Stadio Nicola Ceravolo (14.650)
Βροχή
383 χλμ.
Ερμάνο Φελιτσιάνι (Ιταλία)
Κωδ. 542VAR
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
Over 2,5
1.93
Καταντζάρο - Παλέρμο Προγνωστικά
Η Παλέρμο κάνει ένα βήμα μπροστά και… ενάμιση πίσω, θα έπρεπε να διεκδικεί την αυτόματη άνοδο, αλλά δεν έχει καν εξασφαλίσει την παρουσία της στα πλέι οφ. Βρίσκει την Καταντζάρο σε καθοδική πορεία, πλην όμως προτιμότερο από το αποτέλεσμα είναι να ψάξουμε τα τουλάχιστον τρία τέρματα.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
Over 2,5
Ποντάρισμα: 10.00
Κέρδος: +9.30
1.93
Καταντζάρο - Παλέρμο Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
3
17/0
Α
1
10/2
Α
1
23/1
Μ
3
26/3
Μ
0
20/0
Ε
7
14/0
Ε
4
12/1
Ε
0
29/2
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Τ
33
1/0
Α
5
25/1
Α
1
26/1
Μ
1
29/2
Ε
3
24/1
Καταντζάρο - Παλέρμο Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.65 | 3.15 | 2.80 | 4.94% | 1.93 | 1.88 | 4.77% | 1.62 | 2.20 | 6.70% | |
| 2.63 | 3.25 | 2.73 | 5.14% | 1.97 | 1.84 | 4.86% | 1.66 | 2.17 | 5.95% | |
| 2.60 | 3.20 | 2.80 | 5.15% | 1.93 | 1.87 | 5.02% | ||||
| 2.65 | 3.25 | 2.70 | 5.25% | 1.92 | 1.84 | 6.04% | 1.62 | 2.15 | 7.61% | |
| 2.70 | 3.40 | 2.50 | 6.06% | 1.95 | 1.85 | 5.07% | 1.67 | 2.10 | 6.98% | |
| 2.46 | 3.16 | 2.65 | 9.12% | 1.90 | 1.80 | 7.57% | 1.62 | 2.15 | 7.61% | |
*Οι αποδόσεις ενδέχεται να υπόκεινται σε αλλαγές.
**Ισχύουν όροι και προϋποθέσεις
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.70
X
3.40
2
2.80
Καταντζάρο - Παλέρμο Στατιστικά
Καταντζάρο - Παλέρμο Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Καταντζάρο έχασε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Καταντζάρο, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Παλέρμο νίκησε 7 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Παλέρμο, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
9.5/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.2
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 8.1
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ