ΑΝΤΕΡΛΕΧΤ
-
ΧΟΦΕΝΧΑΙΜ
Σχόλια αγώνα:
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
G/G & Over 2,5
1.85
Άντερλεχτ - Χόφενχαϊμ Προγνωστικά
Η Άντερλεχτ έχει μεγαλύτερο κίνητρο. Όμως, οι απουσίες της είναι σημαντικές. Επιπλέον, η Χόφενχαϊμ, θα υπηρετήσει το γερμανικό ποδοσφαιρικό… DNA, δεν θα εγκαταλείψει το ματς και θα παλέψει όσο κι όπως μπορεί. Πολύ πιθανό λοιπόν, το να βρουν αμφότερες γκολ και να υπάρξει μεγάλο σκορ. Ο συνδυασμός (G/G & Over 2,5) προσφέρεται στο «1,85».
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
G/G & Over 2,5
Ποντάρισμα: 10.00
Κέρδος: +8.50
1.85
Άντερλεχτ - Χόφενχαϊμ Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Τ
1
22/0
Α
0
4/0
Α
0
2/0
Α
0
18/0
Μ
17
10/1
Μ
8
17/3
Μ
3
17/3
Ε
4
20/12
Ε
0
2/0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Τ
1
18/0
Α
20
0/0
Α
13
0/0
Α
2
3/0
Μ
17
2/0
Μ
9
2/0
Μ
7
8/0
Μ
2
7/0
Ε
20
0/0
Ε
1
3/0
Ε
0
2/0
Ε
0
11/1
Ε
0
7/6
Άντερλεχτ - Χόφενχαϊμ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.30 | 3.65 | 3.05 | 3.53% | 2.35 | 1.60 | 4.81% | 1.49 | 2.50 | 6.64% | |
| 2.25 | 3.60 | 3.15 | 3.82% | 2.30 | 1.65 | 3.92% | ||||
| 2.32 | 3.65 | 2.95 | 4.21% | 2.35 | 1.60 | 4.81% | 1.48 | 2.60 | 5.69% | |
| 2.30 | 3.40 | 3.10 | 4.90% | 2.18 | 1.70 | 4.48% | 1.52 | 2.42 | 6.64% | |
| 2.20 | 3.60 | 3.10 | 5.20% | 2.38 | 1.57 | 5.40% | 1.50 | 2.50 | 6.25% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.32
X
3.65
2
3.15
Άντερλεχτ - Χόφενχαϊμ Στατιστικά
Άντερλεχτ - Χόφενχαϊμ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Άντερλεχτ νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Άντερλεχτ, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Χόφενχαϊμ έχασε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Χόφενχαϊμ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
9.5/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.2
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 8.1
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
League Phase – Τελευταία αγωνιστική. Στους «16» προκρίνονται οι ομάδες «1-8» της βαθμολογίας, ενώ οι ομάδες «9-24» συνεχίζουν στα πλέι οφ. Κριτήρια ισοβαθμίας: 1) Διαφορά τερμάτων, 2) Καλύτερη επίθεση, 3) Καλύτερη εκτός έδρας επίθεση, 4) Περισσότερες νίκες, 5) Περισσότερες εκτός έδρας νίκες, 6) Ματς με αντιπάλους της League Phase (Βαθμοί, Διαφορά τερμάτων, Καλύτερη επίθεση), 7) Λιγότεροι βαθμοί ποινής, 8) Βαθμολογία στο Ranking της UEFA. Sold Out.