ΓΙΟΝΓΚ ΟΥΤΡΕΧΤΗ
-
ΝΤΕ ΧΡΑΑΦΣΧΑΠ
Sportcomplex Zoudenbalch (1.000)
Ψυχρός
98 χλμ.
Μάρτιν Πέρεζ (Ολλανδία)
Κωδ. 519
Γιονγκ Ουτρέχτη - Ντε Χράαφσχαπ Προγνωστικά
Ο Ντάικχαουζεν ήρθε με στόχο να αποφευχθούν περαιτέρω γκέλες σε αγώνες όπως ο σημερινός. Δεν είχε καλή εικόνα η Ντε Χράαφσχαπ στο Κύπελλο αλλά βέβαια η σημερινή αντίπαλος είναι μικρότερης δυναμικότητας. Υπάρχει μία μικρή άνοδος στην απόδοση του διπλού αλλά ακόμα δεν βρίσκεται εκεί που θέλουμε.
Γιονγκ Ουτρέχτη - Ντε Χράαφσχαπ Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
0
0/0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
4
10/1
Μ
23
0/0
Μ
20
3/1
Μ
1
4/0
Ε
5
1/0
Ε
1
20/4
Γιονγκ Ουτρέχτη - Ντε Χράαφσχαπ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.50 | 4.20 | 1.66 | 5.90% | 2.40 | 1.55 | 5.82% | 1.57 | 2.30 | 6.69% | |
| 4.33 | 4.20 | 1.67 | 6.35% | 2.40 | 1.53 | 6.56% | 1.57 | 2.25 | 7.53% | |
| 4.10 | 4.15 | 1.70 | 6.81% | 2.30 | 1.57 | 6.69% | 1.60 | 2.18 | 7.72% | |
| 4.35 | 3.70 | 1.74 | 6.97% | 1.83 | 1.91 | 6.54% | 1.83 | 1.91 | 6.54% | |
| 1.50 | 3.35 | 8.85 | 7.25% | 1.23 | 3.70 | 7.69% | 2.02 | 1.68 | 8.28% | |
| 4.30 | 4.15 | 1.65 | 7.37% | 2.35 | 1.53 | 7.33% | 1.55 | 2.30 | 7.40% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
4.50
X
4.20
2
8.85
Γιονγκ Ουτρέχτη - Ντε Χράαφσχαπ Στατιστικά
Γιονγκ Ουτρέχτη - Ντε Χράαφσχαπ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Γιονγκ Ουτρέχτη έχασε 7 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Γιονγκ Ουτρέχτη, έχει επαληθευτεί 9 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Ντε Χράαφσχαπ έχασε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ντε Χράαφσχαπ, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ