Liga MX
Κωδικός Κουπονιού: 343
ΤΣΙΒΑΣ ΓΟΥΑΔΑΛΑΧΑΡΑ - ΣΑΝΤΟΣ ΛΑΓΚΟΥΝΑ
1
-
0
Live
Τέλος Αγώνα
12/01/2025 (03:05)
Στο Απερτούρα: Σάντος Λαγκούνα – Τσίβας 0-2
Ντάνιελ Κιντέρο (Μεξικό)
AKRON (46.609)
Καιρός: Αίθριος
741 χλμ. (απόσταση)
Τσίβας Γουαδαλαχάρα - Σάντος Λαγκούνα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Τσίβας Γουαδαλαχάρα - Σάντος Λαγκούνα Προγνωστικά
Με νέους προπονητές και διαφορετικούς στόχους θα ξεκινήσουν τις υποχρεώσεις τους στο Κλαουσούρα οι δυο αντίπαλοι. Η Σάντος Λαγκούνα έκανε αρκετές προσθαφαιρέσεις στο ρόστερ και δύσκολα θα κάνει ξανά τόσο άσχημη πορεία, όμως, η Τσίβας είναι καλύτερη και πιο ποιοτική, εύκολα ή δύσκολα θα πάρει το τρίποντο.
Σχόλια αγώνα:
1η αγωνιστική
Σύγκριση αποδόσεων
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.48 | 4.30 | 7.10 | 4.68% | 2.05 | 1.77 | 5.01% | 1.90 | 1.85 | 6.27% | |
| 1.47 | 4.30 | 7.10 | 5.09% | 1.99 | 1.82 | 4.94% | 1.93 | 1.80 | 6.86% | |
| 1.50 | 4.00 | 7.00 | 5.62% | 2.00 | 1.80 | 5.26% | 1.95 | 1.80 | 6.40% | |
| 1.53 | 3.95 | 6.50 | 5.71% | 1.98 | 1.83 | 4.90% | 1.90 | 1.85 | 6.27% | |
| 1.47 | 4.33 | 6.50 | 6.11% | 2.00 | 1.80 | 5.26% | 1.95 | 1.83 | 5.60% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.53
X
4.33
2
7.10
Επιστροφές - Απουσίες
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
A. Briseño
Άλλοι λόγοι
4
5/2
Α
J. Orozco
Άλλοι λόγοι
5
0
16/0
Μ
C. Cisneros
Άλλοι λόγοι
3
0
9/0
Ε
J. Hernández
Τιμωρημένος
5
0
7/0
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Μ
D. Medina
Τραυματίας
4
0
20/4
Betting Facts
Η ομάδα Τσίβας Γουαδαλαχάρα νίκησε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Τσίβας Γουαδαλαχάρα, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Σάντος Λαγκούνα έχασε 8 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σάντος Λαγκούνα, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
| # | ΟΜΑΔΑ | Β | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΚΟΛ | +/- | ΦΟΡΜΑ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 12-2 | +10 | Ι Ν Ν Ν Ν | |
|
|
13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12-4 | +8 | Η Ν Ι Ν Ν | |
|
|
13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10-7 | +3 | Ν Ι Ν Η Ν | |
|
|
12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 9-8 | +1 | Ν Η Ν Ν Η | |
|
|
11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9-6 | +3 | Ν Ι Ν Ν Ι | |
|
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9-7 | +2 | Ν Ν Ι Η Ν | |
|
Λεόν
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8-6 | +2 | Η Ν Ν Ν Ι | |
|
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9-9 | 0 | Η Ι Ν Ν Η | |
|
|
9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 13-10 | +3 | Η Ν Ν Η Η | |
|
|
9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 11-11 | 0 | Ν Η Η Η Ν | |
|
|
8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8-8 | 0 | Ν Ν Ι Ι Η | |
|
|
7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8-11 | -3 | Ν Η Η Ι Η | |
|
|
6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 8-10 | -2 | Ι Ι Η Ι Ν | |
|
|
6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 6-8 | -2 | Ι Ν Ι Η Ι | |
|
|
5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8-8 | 0 | Η Η Η Ι Ι | |
|
|
5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8-10 | -2 | Ι Η Η Ν Ι | |
|
|
1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4-11 | -7 | Η Η Η Η Ι | |
|
|
0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3-19 | -16 | Η Η Η Η Η | |
Πλέι οφ
Βαθμολογία
9.5/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.2
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 8.1
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ