ΤΣΕΛΤΕΝΑΜ
-
ΜΟΡΚΑΜ
EV Charger Points Stadium (7.066)
Άστατος
291 χλμ.
Σάνι Σάινγκ (Αγγλία)
Κωδ. 277
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
2
4.00
Τσέλτεναμ - Μόρκαμ Προγνωστικά
Η Τσέλτεναμ είναι σε καλή κατάσταση και προέρχεται από σημαντική πρόκριση στο Λιγκ Τρόφι. Υποδέχεται την προτελευταία Μόρκαμ που την περασμένη Τρίτη «αποχαιρέτησε» τον ίδιο θεσμό. Πάντως έχει δείξει σημάδια βελτίωσης η φιλοξενούμενη ομάδα και θα ρισκάρουμε υπέρ της, με το «διπλό».
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
Τελικό Αποτέλεσμα - Μόρκαμ
Ποντάρισμα: 10.00
Κέρδος: -10.00
4.00
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
16
6/0
Μ
8
0/0
Μ
2
16/0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Ε
12
8/1
Τσέλτεναμ - Μόρκαμ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.84 | 3.65 | 4.10 | 5.78% | 1.90 | 1.86 | 6.01% | 1.74 | 1.97 | 7.61% | |
| 1.87 | 3.60 | 4.00 | 5.89% | 1.87 | 1.90 | 5.76% | 1.80 | 1.95 | 6.40% | |
| 1.85 | 3.60 | 4.05 | 6.12% | 1.87 | 1.87 | 6.50% | 1.78 | 1.93 | 7.40% | |
| 1.80 | 3.60 | 4.10 | 7.17% | 1.85 | 1.85 | 7.50% | ||||
| 1.80 | 3.60 | 4.10 | 7.17% | 1.90 | 1.90 | 5.00% | 1.80 | 1.91 | 7.33% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.87
X
3.65
2
4.10
Τσέλτεναμ - Μόρκαμ Στατιστικά
Τσέλτεναμ - Μόρκαμ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Τσέλτεναμ νίκησε 3 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Τσέλτεναμ, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Μόρκαμ νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μόρκαμ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
9.3/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.3
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.3
Κριτικές παικτών: 8.3
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ