ΝΤΙΝΑΜΟ ΖΑΓΚΡΕΜΠ
-
ΣΕΛΤΙΚ
Σχόλια αγώνα:
Ντινάμο Ζάγκρεμπ - Σέλτικ Προγνωστικά
Οι απουσίες θα στοιχίσουν στην Ντινάμο, που ούτως ή άλλως δεν είναι στο καλύτερο δυνατό φεγγάρι της. Επιτακτική ανάγκη, όμως, να πάρει κάτι θετικό. Η Σέλτικ σκοράρει (σχεδόν) με όλους φέτος. Λογικά το σκορ θα ανοίξει, ασχέτως απουσιών της Ντινάμο, έτσι είναι άλλωστε το στιλ της. Ικανοποιητικό το Over 2,5.
Ντινάμο Ζάγκρεμπ - Σέλτικ Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Τ
2
9/0
Α
1
13/2
Α
5
0/0
Α
6
1/0
Α
6
0/0
Α
0
20/0
Α
2
6/0
Μ
0
14/0
Μ
1
12/1
Μ
1
2/0
Μ
1
10/0
Ε
3
10/3
Ε
2
8/1
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
1
10/0
Μ
21
3/0
Μ
20
1/0
Ντινάμο Ζάγκρεμπ - Σέλτικ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4.50 | 4.05 | 1.77 | 3.30% | 2.35 | 1.60 | 4.81% | 1.62 | 2.25 | 5.81% | |
| 4.25 | 4.05 | 1.80 | 3.64% | 2.41 | 1.60 | 3.84% | 1.57 | 2.42 | 4.78% | |
| 4.25 | 3.95 | 1.78 | 4.79% | 2.25 | 1.57 | 7.53% | 1.57 | 2.25 | 7.53% | |
| 4.35 | 3.85 | 1.78 | 4.89% | 2.27 | 1.65 | 4.45% | 1.60 | 2.27 | 6.15% | |
| 4.33 | 3.90 | 1.75 | 5.55% | 2.30 | 1.62 | 4.95% | 1.62 | 2.20 | 6.70% | |
| 6.15 | 1.62 | 3.40 | 6.89% | 11.00 | 1.02 | 6.66% | ||||
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
6.15
X
4.05
2
3.40
Ντινάμο Ζάγκρεμπ - Σέλτικ Στατιστικά
Ντινάμο Ζάγκρεμπ - Σέλτικ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Ντινάμο Ζάγκρεμπ νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ντινάμο Ζάγκρεμπ, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Σέλτικ έχασε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σέλτικ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
League Phase - 6η αγωνιστική. Στους «16» προκρίνονται οι ομάδες «1-8» της βαθμολογίας, ενώ οι ομάδες «9-24» συνεχίζουν στα πλέι οφ. Κριτήρια ισοβαθμίας: 1) Διαφορά τερμάτων, 2) Καλύτερη επίθεση, 3) Καλύτερη εκτός έδρας επίθεση, 4) Περισσότερες νίκες, 5) Περισσότερες εκτός έδρας νίκες, 6) Ματς με αντιπάλους της League Phase (Βαθμοί, Διαφορά τερμάτων, Καλύτερη επίθεση), 7) Λιγότεροι βαθμοί ποινής, 8) Βαθμολογία στο Ranking της UEFA.