ΓΚΛΟΡΙΑ ΜΠΟΥΖΑΟΥ
-
ΙΑΣΙ
Stadionul Gloria Buzău (12.321)
Άστατος
238 χλμ.
O. Robu
Κωδ. 352VAR
Γκλόρια Μπουζάου - Ιάσι Προγνωστικά
Η Γκλόρια δεν… πατάει καλά, καθώς προέρχεται από τέσσερις σερί ήττες. Και η Ιάσι δεν πείθει με την απόδοση της, μετρώντας μόλις μία νίκη στα πέντε πιο πρόσφατα παιχνίδια ανεξαρτήτως διοργάνωσης. Αμφότερες βρίσκονται σε κακό φεγγάρι, σωστά διαβασμένο το σετ αποδόσεων.
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
4
6/0
Μ
4
22/2
Μ
0
16/5
Μ
0
30/1
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
1
26/0
Γκλόρια Μπουζάου - Ιάσι Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2.50 | 2.95 | 3.25 | 4.46% | 1.53 | 2.50 | 5.09% | 2.13 | 1.70 | 5.46% | |
| 2.40 | 3.00 | 3.20 | 5.88% | 1.53 | 2.45 | 5.82% | 1.98 | 1.73 | 7.67% | |
| 2.37 | 2.95 | 3.15 | 7.27% | 1.51 | 2.46 | 6.43% | 2.06 | 1.71 | 6.56% | |
| 2.45 | 2.82 | 3.15 | 7.43% | 1.53 | 2.50 | 5.09% | 2.00 | 1.75 | 6.67% | |
| 2.35 | 2.80 | 3.20 | 8.69% | 1.50 | 2.50 | 6.25% | 2.10 | 1.67 | 6.98% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.50
X
3.00
2
3.25
Γκλόρια Μπουζάου - Ιάσι Στατιστικά
Γκλόρια Μπουζάου - Ιάσι Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Γκλόρια Μπουζάου έχασε 7 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Γκλόρια Μπουζάου, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Ιάσι έχασε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ιάσι, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ