Liga MX
Κωδικός Κουπονιού: 195
ΠΟΥΕΜΠΛΑ - ΤΣΙΒΑΣ ΓΟΥΑΔΑΛΑΧΑΡΑ
1
-
0
Live
Τέλος Αγώνα
26/10/2024 (06:00)
Στο Κλαουσούρα: Τσίβας – Πουέμπλα 3-2
Ισμαέλ Λόπες
Cuauhtémoc (51.726)
Καιρός: Αίθριος
664 χλμ. (απόσταση)
Πουέμπλα - Τσίβας Γουαδαλαχάρα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Πουέμπλα - Τσίβας Γουαδαλαχάρα Προγνωστικά
Τη δεδομένη χρονική στιγμή είναι η ομάδα που βρίσκεται στη χειρότερη κατάσταση στο πρωτάθλημα η Πουέμπλα, ενώ έχει εμφανίσει «χτυπητές» αμυντικές αδυναμίες. Σαφώς πιο ποιοτική η Τσίβας, έχει βρει ρυθμό με τον Ορτέγκα στην τεχνική ηγεσία της και παρά τα προβλήματα απουσιών, μπορεί να σημειώσει την τρίτη συνεχόμενη νίκη της.
Σύγκριση αποδόσεων
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3.70 | 3.60 | 2.01 | 4.36% | 2.02 | 1.83 | 3.98% | 1.67 | 2.10 | 6.98% | |
| 3.75 | 3.55 | 1.98 | 5.07% | 1.97 | 1.83 | 5.13% | 1.75 | 2.10 | 4.55% | |
| 3.70 | 3.45 | 2.00 | 5.67% | 1.98 | 1.83 | 4.90% | 1.70 | 2.12 | 5.65% | |
| 3.75 | 3.40 | 2.00 | 5.73% | 1.95 | 1.85 | 5.07% | 1.67 | 2.10 | 6.98% | |
| 4.00 | 3.50 | 1.90 | 5.84% | 1.95 | 1.85 | 5.07% | 1.75 | 2.05 | 5.59% | |
| 3.45 | 3.40 | 1.94 | 9.04% | 1.92 | 1.78 | 7.63% | 1.66 | 2.08 | 7.68% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
4.00
X
3.60
2
2.01
Επιστροφές - Απουσίες
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Ε
L. Cavallini
Τραυματίας
5
9
4/4
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
L. Olivas
Τραυματίας
4
8
0/0
Α
G. Sepúlveda
Τραυματίας
4
1
8/1
Μ
R. Alvarado
Τραυματίας
4
0
4/1
Ε
J. Hernández
Τραυματίας
5
4
5/0
Ε
A. González
Τραυματίας
4
2
9/3
Betting Facts
Η ομάδα Πουέμπλα έχασε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Πουέμπλα, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Τσίβας Γουαδαλαχάρα νίκησε 4 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Τσίβας Γουαδαλαχάρα, έχει επαληθευτεί 8 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
| # | ΟΜΑΔΑ | Β | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΚΟΛ | +/- | ΦΟΡΜΑ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 12-2 | +10 | Ι Ν Ν Ν Ν | |
|
|
13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12-4 | +8 | Η Ν Ι Ν Ν | |
|
|
13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10-7 | +3 | Ν Ι Ν Η Ν | |
|
|
12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 9-8 | +1 | Ν Η Ν Ν Η | |
|
|
11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9-6 | +3 | Ν Ι Ν Ν Ι | |
|
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9-7 | +2 | Ν Ν Ι Η Ν | |
|
Λεόν
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8-6 | +2 | Η Ν Ν Ν Ι | |
|
|
10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9-9 | 0 | Η Ι Ν Ν Η | |
|
|
9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 13-10 | +3 | Η Ν Ν Η Η | |
|
|
9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 11-11 | 0 | Ν Η Η Η Ν | |
|
|
8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8-8 | 0 | Ν Ν Ι Ι Η | |
|
|
7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8-11 | -3 | Ν Η Η Ι Η | |
|
|
6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 8-10 | -2 | Ι Ι Η Ι Ν | |
|
|
6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 6-8 | -2 | Ι Ν Ι Η Ι | |
|
|
5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8-8 | 0 | Η Η Η Ι Ι | |
|
|
5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8-10 | -2 | Ι Η Η Ν Ι | |
|
|
1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4-11 | -7 | Η Η Η Η Ι | |
|
|
0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3-19 | -16 | Η Η Η Η Η | |
Πλέι οφ
Βαθμολογία
9.5/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 9.2
Ταχύτητα αναλήψεων: 9.5
Κριτικές παικτών: 8.1
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ