ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΜΑΔΡΙΤΗΣ
-
ΛΙΛ
Σχόλια αγώνα:
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ ΜΑΣ
ΠΑΙΞΕ ΝΟΜΙΜΑ*
Over 2,5
1.87
Ατλέτικο Μαδρίτης - Λιλ Προγνωστικά
Η Ατλέτικο Μαδρίτης είναι το ακλόνητο φαβορί για τη νίκη, ποντάροντας στην «καυτή» της έδρα. Η Λιλ παρ' ότι θυμίζει νοσοκομείο καταφέρνει και αποτελεί υπολογίσιμη δύναμη, θα το παλέψει όσο πάει και περιμένουμε να συνεισφέρει στο σκοράρισμα. Βρίσκουμε αξία στο Over 2,5.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΤΟ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΟ
Over 2,5
Ποντάρισμα: 10.00
Κέρδος: +8.70
1.87
Ατλέτικο Μαδρίτης - Λιλ Ενδεκάδες
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
5
5/0
Α
3
7/0
Α
0
2/0
Μ
2
8/2
Μ
0
6/0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
15
5/0
Α
11
1/0
Α
0
0/0
Α
1
7/0
Α
0
0/0
Μ
15
0/0
Μ
3
0/0
Μ
8
3/0
Μ
1
6/0
Μ
0
7/0
Μ
0
4/0
Ατλέτικο Μαδρίτης - Λιλ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.52 | 4.40 | 6.70 | 3.33% | 1.97 | 1.88 | 3.80% | 1.99 | 1.83 | 4.67% | |
| 1.48 | 4.70 | 6.80 | 3.43% | 2.07 | 1.77 | 4.59% | 1.95 | 1.80 | 6.40% | |
| 1.48 | 4.50 | 7.00 | 3.92% | 2.07 | 1.83 | 2.87% | 1.95 | 1.77 | 7.22% | |
| 1.45 | 4.50 | 7.00 | 5.19% | 2.05 | 1.78 | 4.73% | 1.95 | 1.80 | 6.40% | |
| 1.50 | 4.50 | 6.00 | 5.26% | 1.91 | 1.91 | 4.50% | 1.95 | 1.80 | 6.40% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
1.52
X
4.70
2
7.00
Ατλέτικο Μαδρίτης - Λιλ Στατιστικά
Ατλέτικο Μαδρίτης - Λιλ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Ατλέτικο Μαδρίτης νίκησε 8 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ατλέτικο Μαδρίτης, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Λιλ έχασε 3 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Λιλ, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
League Phase - 3η Αγωνιστική. Στους «16» προκρίνονται οι ομάδες «1-8» της βαθμολογίας, ενώ οι ομάδες «9-24» συνεχίζουν στα πλέι οφ. Κριτήρια ισοβαθμίας: 1) Διαφορά τερμάτων, 2) Καλύτερη επίθεση, 3) Καλύτερη εκτός έδρας επίθεση, 4) Περισσότερες νίκες, 5) Περισσότερες εκτός έδρας νίκες, 6) Ματς με αντιπάλους της League Phase (Βαθμοί, Διαφορά τερμάτων, Καλύτερη επίθεση), 7) Λιγότεροι βαθμοί ποινής, 8) Βαθμολογία στο Ranking της UEFA.