ΡΑΠΙΝΤ ΒΟΥΚΟΥΡΕΣΤΙΟΥ
-
ΦΑΡΟΥΛ
Superbet Arena-Giulești (14.073)
Άστατος
619 χλμ.
A. Moroiţă
Κωδ. 712VAR
Ραπίντ Βουκουρεστίου - Φαρούλ Προγνωστικά
Η Ραπίντ Βουκουρεστίου δεν… πατάει καλά, μετρώντας μόλις μία νίκη στα πέντε πιο πρόσφατα παιχνίδια πρωταθλήματος. Και για τη Φαρούλ κυλάνε ανάλογα τα πράγματα, έχοντας μόνο ένα τρίποντο στα έξι τελευταία ματς. Αμφότερες αναζητούν απεγνωσμένα βαθμούς, καμία στοιχηματική αξία στον άσο της Ραπίντ.
Απουσίες - Επιστροφές
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
4
5/0
Παίκτης
Αξιολ.
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
12
0/0
Ε
3
9/1
Ε
2
1/0
Ε
0
12/3
Ραπίντ Βουκουρεστίου - Φαρούλ Αποδόσεις
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1.96 | 3.50 | 4.25 | 3.03% | 1.85 | 1.92 | 5.78% | 1.85 | 2.04 | 2.98% | |
| 1.85 | 3.45 | 4.60 | 4.56% | 1.90 | 1.90 | 5.00% | 1.82 | 1.98 | 5.17% | |
| 2.00 | 3.30 | 3.80 | 6.21% | 1.85 | 1.95 | 5.07% | 1.73 | 2.00 | 7.24% | |
| 1.83 | 3.30 | 4.35 | 7.35% | 1.90 | 1.91 | 4.75% | 1.75 | 2.02 | 6.23% | |
| 2.00 | 3.30 | 3.60 | 7.48% | 1.80 | 1.95 | 6.40% | 1.80 | 1.95 | 6.40% | |
| 1.78 | 3.25 | 4.40 | 8.82% | 1.83 | 1.87 | 7.51% | 1.74 | 1.96 | 7.83% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
2.00
X
3.50
2
4.60
Ραπίντ Βουκουρεστίου - Φαρούλ Στατιστικά
Ραπίντ Βουκουρεστίου - Φαρούλ Προιστορία
Betting Facts
Η ομάδα Ραπίντ Βουκουρεστίου νίκησε 8 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ραπίντ Βουκουρεστίου, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Φαρούλ νίκησε 5 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Φαρούλ, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ