A Σουηδίας
Κωδικός Κουπονιού: 294
ΒΑΣΤΕΡΑΣ - ΜΑΛΜΕ
1
-
1
Live
Τέλος Αγώνα
19/10/2024 (16:00)
G. Maqedonci
Hitachi Energy Arena (6.500)
Καιρός: Αίθριος
604 χλμ. (απόσταση)
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαστέρας - Μάλμε Προγνωστικά
Η Βαστέρας δεν είναι σε καλή κατάσταση, είναι καθηλωμένη στην τελευταία θέση της βαθμολογίας και όλα δείχνουν πως θα επιστρέψει στη Σουπερέταν. Η Μάλμε από την άλλη έχει πολύ ανεβασμένη ψυχολογία, καθώς με νίκη σήμερα παίρνει και μαθηματικά το πρωτάθλημα. Αναμένεται εύκολο απόγευμα για τους φιλοξενούμενους, διπλό και Over 1,5 σε καλή απόδοση.
Σύγκριση αποδόσεων
| Bookmaker | 1 | X | 2 | Γκανιοτα | U | O | Γκανιοτα | GG | NG | Γκανιοτα |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5.00 | 4.30 | 1.65 | 3.72% | 2.40 | 1.57 | 5.09% | 1.60 | 2.30 | 5.64% | |
| 4.90 | 4.30 | 1.62 | 5.12% | 2.40 | 1.57 | 5.09% | 1.65 | 2.25 | 4.81% | |
| 4.90 | 4.15 | 1.60 | 6.55% | 2.32 | 1.57 | 6.37% | 1.62 | 2.18 | 7.06% | |
| 4.80 | 4.20 | 1.60 | 6.67% | 2.33 | 1.55 | 6.92% | 1.60 | 2.25 | 6.49% | |
| 4.50 | 4.10 | 1.65 | 6.73% | 2.25 | 1.62 | 5.81% | 1.67 | 2.10 | 6.98% | |
| 4.25 | 3.80 | 1.61 | 10.68% | 2.31 | 1.56 | 6.88% | 1.59 | 2.25 | 6.84% | |
Εσύ που θα πόνταρες;
Επίλεξε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
1
5.00
X
4.30
2
1.65
Επιστροφές - Απουσίες
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Α
H. Magnusson
Τραυματίας
4
7
18/1
Α
U. Aras
Τραυματίας
4
4
0/0
Μ
M. Marques
Αμφίβολος
4
11
14/0
Μ
S. Gefvert
Τραυματίας
4
16
10/1
Παίκτης
Αξιολόγηση
Απουσίες
Συμ/Γκολ
Τ
J. Dahlin
Επιστρέφει
4
1
18/0
Α
A. Tinnerholm
Τραυματίας
4
18
3/0
Α
N. Moisander
Τραυματίας
4
17
2/0
Α
C. Rösler
Επιστρέφει
4
1
7/0
Μ
S. Haksabanovic
Τραυματίας
4
7
3/0
Μ
S. Peña
Τιμωρημένος
4
0
3/0
Ε
S. Vecchia
Τραυματίας
5
16
2/1
Betting Facts
Η ομάδα Βαστέρας νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Βαστέρας, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Η ομάδα Μάλμε νίκησε 6 φορές στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μάλμε, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
Σύνολο
Εντός
Εκτός
| # | ΟΜΑΔΑ | Β | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΚΟΛ | +/- | ΦΟΡΜΑ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
42 | 19 | 13 | 3 | 3 | 47-27 | +20 | Ν Ι Η Η Η | |
|
|
36 | 19 | 11 | 3 | 5 | 44-18 | +26 | Ι Ν Ν Ν Η | |
|
|
32 | 18 | 10 | 2 | 6 | 41-19 | +22 | Ν Η Η Ν Ν | |
|
|
31 | 19 | 8 | 7 | 4 | 27-19 | +8 | Ν Ν Ν Ι Ν | |
|
|
31 | 19 | 8 | 7 | 4 | 33-29 | +4 | Ι Η Ν Ν Η | |
|
|
31 | 18 | 9 | 4 | 5 | 28-27 | +1 | Ι Η Ν Ν Ν | |
|
|
29 | 19 | 9 | 2 | 8 | 33-30 | +3 | Ν Η Ν Η Ν | |
|
|
29 | 19 | 8 | 5 | 6 | 28-33 | -5 | Η Ν Η Ι Ν | |
|
|
26 | 19 | 7 | 5 | 7 | 25-18 | +7 | Ι Ν Η Η Ν | |
|
|
24 | 19 | 6 | 6 | 7 | 27-31 | -4 | Η Ι Ν Ν Η | |
|
|
23 | 19 | 6 | 5 | 8 | 24-39 | -15 | Ν Ν Η Ι Ν | |
|
|
20 | 17 | 5 | 5 | 7 | 24-27 | -3 | Ι Η Η Ν Η | |
|
|
19 | 19 | 5 | 4 | 10 | 21-29 | -8 | Ι Η Η Ι Η | |
|
|
16 | 19 | 4 | 4 | 11 | 17-31 | -14 | Η Ν Ν Η Η | |
|
|
14 | 19 | 3 | 5 | 11 | 22-42 | -20 | Ν Η Η Ι Η | |
|
|
11 | 19 | 2 | 5 | 12 | 13-35 | -22 | Η Η Η Ι Ν | |
Προκριματικά Τσάμπιονς Λιγκ
Προκριματικά Κόνφερενς Λιγκ
Μπαράζ παραμονής
Υποβιβασμός
| # | ΟΜΑΔΑ | Β | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΚΟΛ | +/- | ΦΟΡΜΑ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
25 | 10 | 8 | 1 | 1 | 31-5 | +26 | Ν Ν Ν Ν Η | |
|
|
20 | 10 | 6 | 2 | 2 | 23-15 | +8 | Η Η Ι Ν Ι | |
|
|
18 | 10 | 5 | 3 | 2 | 16-9 | +7 | Ν Ν Η Η Ι | |
|
|
18 | 10 | 5 | 3 | 2 | 16-4 | +12 | Ν Η Ι Ν Ν | |
|
|
17 | 9 | 5 | 2 | 2 | 14-11 | +3 | Η Ν Ι Ν Ν | |
|
|
16 | 10 | 5 | 1 | 4 | 27-12 | +15 | Ν Η Ν Ν Η | |
|
|
16 | 10 | 4 | 4 | 2 | 17-17 | 0 | Η Ν Ι Ι Η | |
|
|
15 | 10 | 4 | 3 | 3 | 13-12 | +1 | Ν Ι Ν Ν Ν | |
|
|
13 | 9 | 3 | 4 | 2 | 15-12 | +3 | Ι Ν Ν Ν Η | |
|
|
12 | 8 | 4 | 0 | 4 | 10-14 | -4 | Ν Η Ν Η Η | |
|
|
12 | 9 | 3 | 3 | 3 | 13-11 | +2 | Ν Ν Η Ι Η | |
|
|
10 | 8 | 3 | 1 | 4 | 10-9 | +1 | Ν Η Ι Η Η | |
|
|
9 | 9 | 3 | 0 | 6 | 20-19 | +1 | Η Η Η Ν Ν | |
|
|
8 | 9 | 1 | 5 | 3 | 15-17 | -2 | Ι Η Ι Ν Ι | |
|
|
8 | 9 | 2 | 2 | 5 | 9-14 | -5 | Ν Η Η Ι Η | |
|
|
8 | 10 | 2 | 2 | 6 | 7-17 | -10 | Ν Η Η Η Η | |
| # | ΟΜΑΔΑ | Β | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΚΟΛ | +/- | ΦΟΡΜΑ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
22 | 9 | 7 | 1 | 1 | 24-12 | +12 | Η Ν Ν Ν Ν | |
|
|
20 | 10 | 6 | 2 | 2 | 13-11 | +2 | Ν Ν Ν Ι Ν | |
|
|
19 | 10 | 5 | 4 | 1 | 18-13 | +5 | Ν Ν Ι Ν Ν | |
|
|
16 | 10 | 5 | 1 | 4 | 13-21 | -8 | Ν Η Η Ι Ν | |
|
|
16 | 8 | 5 | 1 | 2 | 14-7 | +7 | Ν Η Ν Ι Ν | |
|
|
15 | 9 | 4 | 3 | 2 | 16-12 | +4 | Ν Η Ν Η Ι | |
|
|
13 | 9 | 3 | 4 | 2 | 11-10 | +1 | Ι Ν Ν Η Ι | |
|
|
12 | 10 | 3 | 3 | 4 | 14-20 | -6 | Η Ι Η Ι Ν | |
|
|
11 | 9 | 3 | 2 | 4 | 13-13 | 0 | Η Ν Ι Ν Η | |
|
|
10 | 9 | 2 | 4 | 3 | 14-18 | -4 | Η Η Ι Ι Ι | |
|
|
8 | 9 | 2 | 2 | 5 | 9-14 | -5 | Η Ν Η Ι Η | |
|
|
8 | 9 | 2 | 2 | 5 | 11-27 | -16 | Η Η Η Ν Ν | |
|
|
8 | 10 | 2 | 2 | 6 | 8-17 | -9 | Η Η Ν Η Η | |
|
|
6 | 10 | 2 | 0 | 8 | 7-25 | -18 | Η Η Ν Η Η | |
|
|
3 | 9 | 0 | 3 | 6 | 6-18 | -12 | Ι Η Ι Η Η | |
|
|
2 | 10 | 0 | 2 | 8 | 7-18 | -11 | Η Ι Η Ι Η | |
Βαθμολογία
8.8/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Αποδόσεις/Αγορές: 8.6
Ταχύτητα αναλήψεων: 8.8
Κριτικές παικτών: 8.6
Εγγραφή »
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ